17 Ekim ameliyat günüm ..

RABARBA

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2009
2.245
13
17 Ekim ameliyat günüm estetikle burun eti ameliyatı bir arada yapılacak ama kötü bi sonuç alırsam diye çok korkuyorum. Doktorum tamponların 2 3 gün kalabilceğini söyledi. Bu tampon olayı çok zorluyo mu arkadaşlar ?

Doktorum Hasan Hüseyin Ceylan. Gün yaklaştıkca herşeyden korkmaya başladım açıkcası :)

Hasan Hüseyin Ceylan'ı biliyorum iyi bir KBB ama estetikte nasıldır bilemem aile doktorumuz hatta süale doktorumuzdur... Allah Yardımcın Olsun...

17 Ekim ameliyat günüm estetikle burun eti ameliyatı bir arada yapılacak ama kötü bi sonuç alırsam diye çok korkuyorum. Doktorum tamponların 2 3 gün kalabilceğini söyledi. Bu tampon olayı çok zorluyo mu arkadaşlar ?

tamponun alınısında acı olmuyor..ama burundayken agzıdan nefes almak biraz sıkıntılı..ama acı agrı hissetmiyosun..benim de burun etim alındı ve estetik oldu..nefesim de açıldı cok rahatım şuanda..burnun daha kötü hale gelmez yani eski burnunu aramazsın kesinlikle..ama tam hayalindeki burunla birebir aynı olmama ihtimali var.bence herkes bunu bilerek ameliyat olmalı.

mesela gamzenın burnun benım hayalimdeki burun..arada bi kullanmalığına versene ...gecenin prensesi oliyim:)

hayal ettiğim bi burun yok aslında kızlar ya yüzüme yakışan bişey olsun istiyorum. ınşallah kötü sonuçlarla karşılaşmam haftaya bugün bu saatlerde ameliyatta olucam :)

umarım sonuctan mutlu kalırsın cnm :)
korkma korkulcak bişi yok ... şimdiden gecmiş olsun ...

tamponun alınısında acı olmuyor..ama burundayken agzıdan nefes almak biraz sıkıntılı..ama acı agrı hissetmiyosun..benim de burun etim alındı ve estetik oldu..nefesim de açıldı cok rahatım şuanda..burnun daha kötü hale gelmez yani eski burnunu aramazsın kesinlikle..ama tam hayalindeki burunla birebir aynı olmama ihtimali var.bence herkes bunu bilerek ameliyat olmalı.

burnumu kapatıp ağzımdan nefes almaya çalışıyorum alıştırma olsun :roflol:

X