18.10.2005 bebgimin dogum günü:))

seherb

Benim Küçük Beylerim.
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
1.915
3
annelik çok güzel bişi eşi benzeri bulunmaz bir duygu birtane var benim allah nasip ederse birtane daha olucak şuan 2,5 aylık bebegim :) oglumda 2.5 yaşında sayılır:))) 2 çocuk annesi olucam allah nasip ederse :)) darısı herkesin başina:)):emir_bebek:nazar:

ne güzel benim de kızımın doğum günü 18/10/2007 3,5 aylığız daha ikincisinede allah sağlık versin dediğin gibi darısı başımıza ama benim için çok erken daha

bugün dokyora gittim hamileydim bir bebk bekliyorum sanıyordum megersem ikiz bebeklerim olucakmış allahım sen ne büyüksün yarabbim oglumun 2 tane kardeşi olucak:)))

ne kadar güzel ama cinsiyeti belli değildir heralde ben çok istemiştim ikiz olmasını ama nasip tekrar tebrikler iki kez bu defa

allah razı olsun arkadaşim bende düşünmüyodum ve beklemiyodum süpris oldu hala şaşkınım rüya gibi sanki inş. omları sag saglim dünyaya getiririm de alllahım bana inşallah bu sevinci yaşatır allah senin bebeginide analı babalı büyütsün :)

tebrik ederim canım inş bebişlerini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın
benimde 15 aylık kızım var o da 18 ekim doğumlu:)

tebrik ederim canım inş bebişlerini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın
benimde 15 aylık kızım var o da 18 ekim doğumlu:)

ne güsel :) allahım ikinciyide nasip etsin hayırlı bir evlat olarak allah analı babalı büyütsün yavrunu canım :):nazar:

X