18. Hafta kasık ağrısı

Adsrfas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2017
45
19
25
Hamilelikte 18. Haftaya girdik özellikle ayakta kaldığım günler aşırı bir kasık ağrım oluyor yürürken bile zorlanıyorum. Doktoruma söyledim muayene de oldum bir problem yok ama bu ağrı neden oluyor? Sizlerden böyle bir ağrı yaşayan oldu mu acaba?

Hamilelikte 18. Haftaya girdik özellikle ayakta kaldığım günler aşırı bir kasık ağrım oluyor yürürken bile zorlanıyorum. Doktoruma söyledim muayene de oldum bir problem yok ama bu ağrı neden oluyor? Sizlerden böyle bir ağrı yaşayan oldu mu acaba?
Ben de şuan 12 haftanın içindeyim aynı ağrı bende de var hatta bacaklarıma kadar vuruyor ağrısı
Riskli bir gebeliğim yok herşey yolunda çok şükür
Sanırım bu haftalarda rahim çok hızlı büyüyor ondan bu şekilde ağrılar oluyor

Ben de şuan 12 haftanın içindeyim aynı ağrı bende de var hatta bacaklarıma kadar vuruyor ağrısı
Riskli bir gebeliğim yok herşey yolunda çok şükür
Sanırım bu haftalarda rahim çok hızlı büyüyor ondan bu şekilde ağrılar oluyor
İçim rahatladı biraz yorumunuzu görünce teşekkür ederim yazdığınız için. Bu aralar zaten başım bile ağrısa acaba normal mi diye düşünürken kasık ağrısı olunca iyice panik yapıyorum.

İçim rahatladı biraz yorumunuzu görünce teşekkür ederim yazdığınız için. Bu aralar zaten başım bile ağrısa acaba normal mi diye düşünürken kasık ağrısı olunca iyice panik yapıyorum.
Daha geçen hafta kontrole gittim hicbirsey yok dedi maşallah gayet iyiydi lekelenmem bile olmadı hiç ama gebeligimin başından beri karnım ağrıyor iki gündür kasıklarıma vuruyor inanılmaz bişey
Ben de burda bir sürü yorum okudum yorumlar insanın içini rahatlatıyor inşallah sizin de önemli birşey değildir

15.haftamiz bitti bizimde kasik ve bel agrisi yaşıyorum bende bel agrisi baya hemde bende yeni gittim doktora normal diyor haftan ilerledikçe daha çok agriyacak dedi bi de kişiden kişiye değişiyor sanırım bazıları çok rahat geçiriyor .biraz da kilo varsa daha zor oluyor ben kendi deneyimim zayıf kişilerin daha rahat olduğunu gördüm .biraz fazlalığım var benim daha onlara göre agrili geçiyor

Bende kilo da yok aslında ama ağrı baya yoğun işte. Doktorum sorun yok dese de son muayenede bir de az hareket etmişti onu düşününce endişelendim. Bir de çevremde hala hareketini hissetmedin mi diyenler var bu da panik yaptırıyor.
15.haftamiz bitti bizimde kasik ve bel agrisi yaşıyorum bende bel agrisi baya hemde bende yeni gittim doktora normal diyor haftan ilerledikçe daha çok agriyacak dedi bi de kişiden kişiye değişiyor sanırım bazıları çok rahat geçiriyor .biraz da kilo varsa daha zor oluyor ben kendi deneyimim zayıf kişilerin daha rahat olduğunu gördüm .biraz fazlalığım var benim daha onlara göre agrili geçiyor

Bende kilo da yok aslında ama ağrı baya yoğun işte. Doktorum sorun yok dese de son muayenede bir de az hareket etmişti onu düşününce endişelendim. Bir de çevremde hala hareketini hissetmedin mi diyenler var bu da panik yaptırıyor.
Benimki hiç hareket etmemişti en sondan bi önceki muayene de doktor uğraştı baya hareket etsin diye bende sordum niye hareket etmiyor diye her zaman hareket edecek diye bisey yok kalp atışı iyi demişti. İlk hamileliginizse zaten şu an hareketlerini hissetmemeniz çok normal benimde sürekli kasik ağrım var geçmiyor endişelenmeyin hiç çevrenizi de duymamazlıktan gelin

Bebeğinizin cinsiyeti ne erkek cocuk daha erken hissediliyor kız daha geç hissediliyor diyorlar bir de ne kadar doğru bilmiyorum da

X