2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    322
Selam kızlar nasılsınız evet artık sessizlesti geçen sene bu zamanlar coşuyorduk burda
Benim oğlanın üstünü değiştirmek çok ama çok zor hele ki üst kısım çığlıkları basıyor sıpa
Bende dün 20 lik dişimi çektirdim her bebekte bir 20 lik dişim çürüdü tamam dedim tüm 20 liklerimi çektirdim rahatladım derken , bu çektirdiğim 20 lik dişin altından yeni bir tane daha çıkacakmış 20 lik Allah'ın hikmetine bak ya 😂😂😂
Yemek konusuna geldim mi benim oğlan neredeyse günde sadece 2 kere yiyor o da yarım yamalak hiç yemek istemiyor iki çocuğum da iştahsız bunaldım ya
Bu cikan dis de ozaman diger bebekte çürüyecek olan 20 mi oluyor ozaman😂😂😂

İkinci dişimiz geliyor bizimde onun huzursuzluğu var dis belirtimis bizim kusma ve kakali. Bezler oldu ilk dişinde hasta sandım meğersem dişi geliyormuş bundada oldu Cumartesi günü sali günü baktım disi yırtılmış geliyor artık uyurken ben falan bugün almış parmağımı ısırıyor bir acı ile uyandım tırnağımın olduğu yeri ısırmış acı ki ne acı

Arkadaşlar özellikle bebeği bez ve kıyafet değişiminde zorluk çıkaranlar ne yapıyorsunuz, nasıl durduruyorsunuz? Bağırmadan, ruh sağlığınızı koruyarak ve etrafı popişleriyle veya işeyerek kirletmelerine izin vermeden 😀
Benimki bebekliğinden beri bez değiştirilmesini çok seviyor daha dogrusu açıyorum böylee ıslak mendıl degdiği an agzı kulaklarında huylanıyormu artık bilniyorum ama sııreklı sağa sola dönme pesınde 😂biz sadece kıyafetın kolunu geçırırken cok zorlanıyoruz sıkmaya hiç gelemıyor hanfendi😂😂😂😂

İkinci dişimiz geliyor bizimde onun huzursuzluğu var dis belirtimis bizim kusma ve kakali. Bezler oldu ilk dişinde hasta sandım meğersem dişi geliyormuş bundada oldu Cumartesi günü sali günü baktım disi yırtılmış geliyor artık uyurken ben falan bugün almış parmağımı ısırıyor bir acı ile uyandım tırnağımın olduğu yeri ısırmış acı ki ne acı
Oy yavrum benim nası ağrı yasıyolar Ikıncı dediğiniz üstler mi alt mı

Arkadaşım anneler gününde bile bura birkaç kişinin dışında akıllara gelmiyorsa o iş bitmiş demektir, nacizane fikrim 😌

Ağustos analarında o cengaver çıkmaz bence 😬 temmuz annelerinde maşallah uyku, yeme vs hep güzel gitti. Öyle olsa bende yapardım.
Bizim görümcenin sorunları var böyle ona koşuşturmaca ufaklik diş çıkarıyor durmuyor gelen giden derken ben kayboldum su iki haftadır. Mal mülk kavgasi var iyi olunsun diye koşuşturmaca ve esimde tek erkek kardeşi ve abisi büyük olarak hep git gel yapılıyor

Alt daha Yen'i yeni çıkarttı bizimki tec kaldı sanki dis konusunda. Alt ikinci gelen de
Olabilir canım Derinde çok erken cıkarttı onun zorluguda baska alt ustler bıttı bızım yanları kasıyor bu aralar çok fazla bebişlere onun verdıgı huzursuzluk cpk kötü gerçekten

Kızlar aranızda goon bez kullanan var mıı çok övülüyor bi şans verme fikrim var ama kararsızım.
Goon güzel sadece biraz küçük kalıp 4 yerine 5 aldım o da son aldığım 5 büyük oldu üretüm standartlarını pek anlayamadım. Molfix ve goon takılıyoruz genelde. Ben de bebemnaturali merak ettim kullanan var mı?

Goon güzel sadece biraz küçük kalıp 4 yerine 5 aldım o da son aldığım 5 büyük oldu üretüm standartlarını pek anlayamadım. Molfix ve goon takılıyoruz genelde. Ben de bebemnaturali merak ettim kullanan var mı?
Goon 4 no bebeğime tam oldu.. Sleepy goon ve molfix kullandım molfix en iyisi. 2. Goon..

Selam kızlar nasılsınız evet artık sessizlesti geçen sene bu zamanlar coşuyorduk burda
Benim oğlanın üstünü değiştirmek çok ama çok zor hele ki üst kısım çığlıkları basıyor sıpa
Bende dün 20 lik dişimi çektirdim her bebekte bir 20 lik dişim çürüdü tamam dedim tüm 20 liklerimi çektirdim rahatladım derken , bu çektirdiğim 20 lik dişin altından yeni bir tane daha çıkacakmış 20 lik Allah'ın hikmetine bak ya 😂😂😂
Yemek konusuna geldim mi benim oğlan neredeyse günde sadece 2 kere yiyor o da yarım yamalak hiç yemek istemiyor iki çocuğum da iştahsız bunaldım ya

Benim 20lik dişlerim hiç çıkmadı, hatta rontgen çekildim tomurcukları bile yok milyonda bir kişide olabilecek durummuş, bana denk geldi derken 2.kez 20lik diş çıkaran da seni duydum Vizecim, çok geçmiş olsun 🤕 (senle ben bazı şeylerde paralel gidiyoruz biliyorsun, geçen sen adet oldum yazınca benim de lekelenme şeklinde geldi yok artık dedim bu kadar mı aynıyız derken devamı gelmedi 🤗)

Hayırlı geeceler baya oldu girmeyeli ıkı uc gundur okumaya çalışıyorum mesajları yok bıtecek gıbı değil yazayım dedim baska sehırde tek basına beniş buyutenlere ayrıca selam olsunn bu aralar okadar zorlanıyorummkii Derin balımm emeklesin etsin gelsın o günler dedık dedıkte iyi mi ettık😂 Allahım hiç durmuyor sürekli biryerlere tutunup kalkmaya calışıyor düşme kalkmalarımız arttı tabii bugun de tükenmişliğin vermiş oldugu o şeyle oturdum ağladım artık valla 🙊🙊 sizlerde durumlar nasıll tüm bebişler nasıl güzel olmuşlardor şimdii😍

Benimki de düze emeklemeyi öğrenemedi daha emeklemek istiyor başaramayınca hırçınlaşıyor, 9 ay sendromu diye geçiyor zaten hep beni yanında istiyor (bizim ağustos bebeleri bir sendromu da es geçse olmaz zaten, nerde sıkıntı Orda bizimkiler var valla)

Kumral bebek kim onu kaçırmışım 🫣

Goon 4 no bebeğime tam oldu.. Sleepy goon ve molfix kullandım molfix en iyisi. 2. Goon..

Bende sleepy ile başlamıştım, çok taşırma sorunu yaşamıştım sonrasında molfix e geçtim molfix pure soft daha iyi kalıbı küçük ama ben normal molfix ile devam ediyorum 🤗 Goon bende duydum fiyat farkı olmayınca maceraya gerek yok diye düşündüm (fiyat biraz oynasa idi denerdim valla)

Bende değişiklik oluyor mesela bezin birini kafama takıyorum donunu şapka gibi takıyorum o bana gülüp bakarken hemen değiştiriyorum cok sınır oluyor sirt değişimi zamanı bardak oyuncak lar var agzimla tutuyorum hapşu numarasi falan filan öyle duruyor bizimki
Güzel taktikmiş deneyeyim :)

Güzel taktikmiş deneyeyim :)
Dene dene deneme yanilma ile oynuya oynaya neler neler var daha sabah telefonumdan babasını gösterdim gördü vermedi bana simdi gördüğü telefona sarılıyor kardeşimle konuşuyorum ben konuştukça o çığlık atıyor konuşma diyor sanki asgaiya indik agacta muz olmuş kobardjm. Yedi dedimki kabuk yiyorsun yeme onu at kabuğu değil muzun kendisini atti artık at ver terimini öğrendi ablası ile tenis topları ile oyun oynuyorlar

Dene dene deneme yanilma ile oynuya oynaya neler neler var daha sabah telefonumdan babasını gösterdim gördü vermedi bana simdi gördüğü telefona sarılıyor kardeşimle konuşuyorum ben konuştukça o çığlık atıyor konuşma diyor sanki asgaiya indik agacta muz olmuş kobardjm. Yedi dedimki kabuk yiyorsun yeme onu at kabuğu değil muzun kendisini atti artık at ver terimini öğrendi ablası ile tenis topları ile oyun oynuyorlar
Maşallah :) benimkinde daha yol al ver öğretmeye çalışıyorum :)

Benim 20lik dişlerim hiç çıkmadı, hatta rontgen çekildim tomurcukları bile yok milyonda bir kişide olabilecek durummuş, bana denk geldi derken 2.kez 20lik diş çıkaran da seni duydum Vizecim, çok geçmiş olsun 🤕 (senle ben bazı şeylerde paralel gidiyoruz biliyorsun, geçen sen adet oldum yazınca benim de lekelenme şeklinde geldi yok artık dedim bu kadar mı aynıyız derken devamı gelmedi 🤗)

Benimki de düze emeklemeyi öğrenemedi daha emeklemek istiyor başaramayınca hırçınlaşıyor, 9 ay sendromu diye geçiyor zaten hep beni yanında istiyor (bizim ağustos bebeleri bir sendromu da es geçse olmaz zaten, nerde sıkıntı Orda bizimkiler var valla)

Kumral bebek kim onu kaçırmışım 🫣
Nazlı Altaç diye bi fenomenin poğaça yanaklı kızı 😂

X