3.gün embriyosu tutunma belirtileri

Psisikmarul

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
61
13
Kızlar 3. Gün embriyosu transfer edildi hiçbir belirti yok üçüncü günüm sizin ne zaman başladı embriyo kaç hücreliydi

Kızlar 3. Gün embriyosu transfer edildi hiçbir belirti yok üçüncü günüm sizin ne zaman başladı embriyo kaç hücreliydi

Bana çarşamba günü iki tane 5. Gün embriyosu transfer edildi. Ilk iki gün baya gaz sorunum oldu ve sol kasığimda hafif batma var. Bunlar ama ilaclarin etkisi. Şuanda daha gebelik belirtisi olmaz cünkü gebe değiliz malasef. Bi 5-8 gün sonra test yapin en iyisi

Bana çarşamba günü iki tane 5. Gün embriyosu transfer edildi. Ilk iki gün baya gaz sorunum oldu ve sol kasığimda hafif batma var. Bunlar ama ilaclarin etkisi. Şuanda daha gebelik belirtisi olmaz cünkü gebe değiliz malasef. Bi 5-8 gün sonra test yapin en iyisi
5.gün embriyosunda erken belirtiler oluyormuş ben test yapmicam hiç umudum yok sıfır belirti çünkü

Daha 3 günde ne gibi bir belirti olmasını bekliyorsun ki ? zaten 3. gün embriyosu 3 günden sonra tutunmaya başlıyormuş bunu da ünlü bir tubbebek doktoru söyledi

Ne güzel Allah bağışlasın 🙏🏻 Almanya’da kalifiye iş vasıtasıyla geldiğimizde ve sağlık sigortamız olduğunda devlet tüp bebeği karşılıyor mu yoksa özel ödeme yapmak gerekiyor mu? Kısaca bilgi verebilirseniz çok teşekkür ederim

Teşekkürler! Bildiğime göre her sigorta evli (en az 1 yil) ve kirk yaş alti oldugunuz sürece 3 denemenin 50% ödüyorlar. Yarisini cebinizden ödüyorsunuz

X