4.Günüm ve İşteyim :((((

belfxux

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2007
2.082
2
39
Merhabalar arkadaşlar.
Cuma akşamı ameliyat oldum.ışe gelmek zorunda olduğumdan bu tanınmaz halde dolanıyorum.Bu kadarını tahmin etmiyordum.Ne zaman geçmeye başlar :senağlama

Son düzenleme:
1 haftaya kadar hafifler canım.Gerçi ne derecesin bilmiyorum ama,genelde morluklar 1.hafta şişlikler 10-15 gün içinde geçiyor. Bazen kişiye bağlı değişebiliyor tabi. Ama 1 haftaya kadar daha iyi durumda olursun inşallah. Geçmiş olsun

canım çok geçmiş olsun ama patronunda gerçekten çok acımasızmış...
1 haftaya birşeyin kalmaz inş.

owww canım cok gecmiş olsun ben 15 gün sonra işe basladım ama ben bile hala sersem gibiyim cok zordur

çok erken işe başlamışsın üzüldüm :KK43: morluklar bir hafta sürüyor canım,bişey kalmamış

Çok sağolun kızlar.
Dayak yemiş gibiyim. Morluklarda değil şişlikler inse yeter.:KK43:((

Bende senin gibi üçüncü gün işe başlamıştım... :KK43: o kadar kötüydü ki işkence gibi... suratım zaten kamyon çarpmıs gibiydii... ama bi iki güne toparlamıştım, kendimi, mecbur olduğumdan olsa gerek...

yaa uff cok fenaymışş hemen başlamak.... ee işyerindekilere ne dedın kessın kim döwdüü falan diee saçma esprilerle karşılaşmışsındır.. nesse umarım hemen gecer yaaaa.... geçmiş olsun bidee

gecmis olsun, bir hafta 10 güne bir sey kalmaz morluk fln, sislikler öyle cabuk inmiyor ama tanınmaz halde de olmuyorsun en azından

Bugün alçım alınacak.
Çok umut içerisinde değilim.Şişliklerden anlaşılmaz.Alçıdan bakıldığında da kavis yok gibi zaten :s

evet canım çıkardıında moralini bozma sakın dümdüz bi burun çıkıo kocaman..ama kavislenıo benm burnumda öleydi kavislenıo şimdi

X