Lise Yorum ve Soruları 9-10-11.Sınıf Yardımcı Kitap İsteyenler

atropurpurea

Guru
Pro Üye
9 Temmuz 2012
68
73
Arkadaşlar elimde 9-10-11.Sınıf çeşitli yayınlardan konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları var. Aranızda ihtiyacı olan varsa ücretsiz verebilirim. :KK68:
Bu arada siz eski okul kitaplarınızı ne yapıyorsunuz? Ben değerlendirilmesinden yanayım fakat internette araştırmama rağmen herhangi bir yer bulamadım. Sizin ne yaptığınızı öğrenmek isterim. :KK66:

Son düzenleme:
Merhaba kitaplarına talip olmaya karar verdim. Oğlum 9 sınıfa başlayacak ve bugune kadar hem onun hem benim okuyup bitirdiğimiz kitapları Ceza İnfaz Kurumlarında kitap sevdalı genç ve yetişkinlere vermekteyiz. Ben Adalet bak.görev alan bir psikologum ve kitapları evde biriktirmektense paylaşmanın daha iyi ve faydalı olduğunu düşünüyorum. Sanrım sizde aynı fikirdesiniz.
Kitap ve soru bankalarını paylaşmak konusunda fikrinizi değiştirmediyseniz eğer iletişime geçerseniz sevinirim

Merhaba kitaplarına talip olmaya karar verdim. Oğlum 9 sınıfa başlayacak ve bugune kadar hem onun hem benim okuyup bitirdiğimiz kitapları Ceza İnfaz Kurumlarında kitap sevdalı genç ve yetişkinlere vermekteyiz. Ben Adalet bak.görev alan bir psikologum ve kitapları evde biriktirmektense paylaşmanın daha iyi ve faydalı olduğunu düşünüyorum. Sanrım sizde aynı fikirdesiniz.
Kitap ve soru bankalarını paylaşmak konusunda fikrinizi değiştirmediyseniz eğer iletişime geçerseniz sevinirim

Merhaba evet aynı fikirdeyim fakat üzgünüm siz mesajı atmadan ben kitapları başka birine vermiştim kusura bakmayın. Paylaştıklarınız için teşekkür ederim başka kitapları nereye vereceğim konusunda fikir edinmiş oldum. :KK15:

X