Ablam benden izinsiz evime gidip bakiyor

Iyi aksamlar,

Derdim su ben 35yasinda evli cocuklu bir kadinim.
Yurtdisinda yasiyoruz ablam herseye karisir ama hersey cocugumun giyeceginden neredeyse yiyecegine kadar benden 15yas büyük kendisi. Evlendigimden beri buna alisamadi hala benimde artik ayri bir ailem oldugunu kabullenmiyor. Izine gider ister birlikte gidelim esim hic yokmus gibi yok sayiyor yani. Zirt birt arar hergün oraya gitmemi bekliyor benimde evimde isimin oldugunu anlamiyor.
Kizim 4yasina yeni girdi krese gidiyor. Ve hamileyim sürekli negativ düsüncelerini söyleyip duruyor sen ölürsen dogumda kizin kimle kalcak tabiki babasiyla dedigimde istemiyor. Yok iste bu cocougunda 2ay önceden dogar gibi sacma sapan seyler söylüyor. Ama ne olursa olsun herseyde ben sucluyum gibi konusuyor. Evinde napiyosunki diyor nebileiym yani sacma sapan seyler kendisi evli degil annemle yasiyor onalda sürekli tartisiyo. Annem ama hep bana kiziyo iste gelemdin filan diye oysaki hergün gitmeyede calisiyorum ama yoruluyorm. Kendi ailemle sanki hicbisey yapmicam ama sade ablami eglendirecem görevim bu ynai. Gibi konusuyor annemde.
Neyse izine gitti orda da evimiz var herkesin bir dairesi. Anahtarlar orda duruyor birsey olursa diye. Hem eski bir bina neyse ne yani dün aramis diyorki birazdan sizin eve gitcem bakmaya. Yani aman küsmesin darilmasin pzülmesin diye diye yani artik yeter. Sen bendne izinsiz ne ariyorsun benim evimde dicektim dmeedim. Yani bu nasil bir sacmalik. Belki benim orda ic camasirim var belki orada uygunsuz baska birseyim var. Yani sana ne sana ne. Gecen sene gittiginde bana sormadan demeden etmeden dolaplarimin icindekileri yani yerlerini degistirmisler annemle. Bide diyo öyle kalsin ynai cildirdim snaa ne benim evimin düzeninden sana ne ya snaa ne . 6kardesiz kimseye yapmiyo karismio böyle. Ynai illa armaiz mi bozulsun istiyo ne istiyo anlamiyorum. Artik biktim cocouk degilim anneyim bunu kackere daha söylicem bilmiyorum ya .
Şunların sadece birini görümce yapsaydı vay halineee. Sonra adamlar aileden soğuyunca neden soğudu ?

Her gun gitmeye calismaniz bile okadar anormalki haftada bir gun gidin mesafe koyun sen olursen dediginde ne bicim konuşuyorsun diye olay cikarip mesafe koymamissiniz pek sinir cizebilecek gibi gorunmuyorsunuz ama karisma arama sorma evime gitme anahtarimi ver demeniz gerekiyor sizin onlara soylemeniz lazim annenizede kardesinizede siz kabul ettireceksiniz bunu onlara

X