adet kanamasina 3 gun kala idrar testi sonuc verirmi kizlar ne olur yardimci olun

kızlar bu testler hepimizi mahvetti bende adetime 10 gün kala yaptım silik bi çizgi çıktı şimdi beş gün var aynı testten yaptım çizgi falan yok en iyisi kan testi yarın yaptırcam inş

canım benim de reglime 4 gün vardı gebelik testi yaptırmak istedim idrar testi gün geçmeden belli olmazmış öyle dedi doktor ben yine de yaptırdım dayanamadım ama negatif çıktı kan testi yaptırıcam

kızlar ben hamileyim bugün adet günüm test yaptım ve pozitif çıktı darısı tüm isteyenlerin başına Rabbim(c.c.)hepimizin hamileliklerini ve evlatlarını hayırlı eylesin.selam ve dua ile.

Canım hiç belli olmuyor kişiden kişiye değişiyor bu durum.Bende reglime 4 gün kala testte ikinci çizgi silik çıkmıştı.Rabbim isteyen herkese versin inş.

kızlar ben hamileyim bugün adet günüm test yaptım ve pozitif çıktı darısı tüm isteyenlerin başına Rabbim(c.c.)hepimizin hamileliklerini ve evlatlarını hayırlı eylesin.selam ve dua ile.

Tebrikler canım Rabbim sağlıklı ve hayırlı etsin evlatlarımızı inş.

kızlar ne yalan söleyım ben ıdrar testıne hıc guvenmıorum cunku ben ılk gebelıgımde adetım olmadan önce ögrenmıstım kan testıyle ama bu bır ay ıcerısınde defalarca ıdrar testı yaptım sonuc hep negatıftı ama denıldıklerı gıbı mutlaka ve mutlaka ıdrar tahlılınde adet gununun en az 10 gun gecmesı gerekıormus eger gec döllenme olduysa gecen adetınden sonra hemen hamıle kaldıysan zaten bı dıger adet gunune gelmeden ögrenebılırsun cunku nerden baksan uzerınden 25 gun gecmıs oluo..

Merhaba aynı durumu bende dün yaşadım adetime 3 gün var ve çok açık kahveregngi birkaç damla leke farkettim çamaşırımda,
Sence bende hamiş miyim ne dersin?

Merhaba aynı durumu bende dün yaşadım adetime 3 gün var ve çok açık kahveregngi birkaç damla leke farkettim çamaşırımda,
Sence bende hamiş miyim ne dersin?

canım belki olabilirsin.her kadının yumurtlama tarihi değişik.ben sana hesaplamasını söyleyeyim ona göre yap hesabını zaten 3 gün kalmış az daha beklesen kendiğinden ortaya çıkar ama ben bekleyemedim adetim gecikti test pozitif çıktı ama hala inananmıyorum.çok heyecan verici sanırım kan tahlili yaptırmadan kendim bile inanamıcam.sabah sağlık ocağına gittim ama çok kalabalıktı yarın sabah erkenden ilk işim o olucak işallah.
siklusun kaç gün sürüyor yani adet başlangıçlarının arası kaç gün.örneğin 28 gün olan bir kadının 28-14=14 üncü günü ile 2-3 gün öncesi ve sonrası yumurtlama günüdür.yumurtladığın günlerde aşırı yumurta akı şeklinde akıntın olur.bundan anlayabilirsin.eşinle 2-3 gün öncesinden ilişkiye girmiş bile olsan hamile kalabilirsin çünkü spermlerin ömrü 48-72 saat sürebiliyor.yumurtada 24 saat canlı kalıyor.bu günlerde ilişkiye girmişsen hamile kalma ihtimalin yüksek.döllenene yumurta yaklaşık 6-8 gün sonra uterusa tutunmaya çalışıyor ve orayı kazıyor.o kazma esnasında bir miktar doku döküntüsü leke dediğimiz şeyi oluşturuyor.benim lekelenmem tam adetimden bir hafta önce oldu ve önce kahve telvesi gibi sonrada açık sarı oldu ve şu anda tamamen kesildi.yaklaşık 3 gün sürdü.ama benim yumurtlama ve döllenmemle seninki farklı olabilir.arkadaşlardan biri bana geç döllenmeden bahsetmişti öyle bişey varsa belki senin yerleşme lekelenmen yeni oluyordur.
bu arada eğer açık pembe kanama olursa düşük riski o zaman oluyormuş.bu lekelenmeler düşük riskini göstermezmiş.
tabiki arkadaşlar bunlar kulaktan dolma ve internetten okuduklarımız sonucunda vardığımız kararlar.hepinizi öptüm.
canım işallah hamilesindir Rabbim (c.c.) gönlüne göre versin işallah.

kızlar burayı takip eden yok galiba. ama ben takip ettiğim yerlere yazıcam bu sorunumu.yaklaşık 1,5 aylık hamile oldum yada 5 haftalık.ama cinsel isteğim kayboldu...moralim bozuldu.ıslanamıyorum ve tembel tembel yatıyorum bu normlami birde hafifi çok açık sarı akıntım var buda normalmi.bide aşeren kadın istediği bulunamazda ne olur.hepinizi öpüyorum Allah(c.c.)emanet olun.

X