Adete 7 gün kala hamilelik

sukufenazz

Hayırlısı..
Kayıtlı Üye
25 Mart 2018
1.433
2.324
Merhabalar adete 7 gün var. Fakat kaç günden beri karın ağrısı ve kasık ağrısı var. 2 gündür de göğüslerim şişti ve acıyor. Yarın kan vereceğim. Sizce gebelik var mı

Olabilir ama net sonuç almak için biraz daha bekle bence daha çok erken, hamilelik varsa da hcg düşük çıkar sonra 2 günde bir kan verip takip stresine girersin en azından adet günün geçsin bence

Merhaba kizlar bişey sorucam ama adetime 5 gün kala doktor yumurtan catlicak ilişki de bulun dedi ama normalda adetten 15 gün sonra die biliyordum yumurta çatlaması geç olur mu bu konu hakkında bilginiz varmı

Merhaba kizlar bişey sorucam ama adetime 5 gün kala doktor yumurtan catlicak ilişki de bulun dedi ama normalda adetten 15 gün sonra die biliyordum yumurta çatlaması geç olur mu bu konu hakkında bilginiz varmı
Bazı insanlar adete yakın yumurtlama olabiliyor ovulasyon testiylede bakabilirsiniz

Yumurtalama zamanınız tespit ediyor bende iki ay falan kullandım sonra baktım çok stres yapıyor bırakmıştım telefondaki programdaki tarihle tutmuyor benim günüm
Benimde tutmuyor galiba çünkü adet 4 5 gunkala yumurtan catlicak ilişkide. Bulun dedi doktor ben hep adet gununden 15 gün sayıp öyle bulunuyordum iliskiyi

Cumartesi pazar korunmasız ilişkide bulundum ama inşallah artk nasip şuan hala kasık ağrım var 2 gün boyunca çok ağrıdı şuan. Ara ara gelip diyor ağrı adet agrisimi yumurta catlama ağrısı mi bilemedim

Benimde tutmuyor galiba çünkü adet 4 5 gunkala yumurtan catlicak ilişkide. Bulun dedi doktor ben hep adet gununden 15 gün sayıp öyle bulunuyordum iliskiyi
Yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunur ama adetten 15 gün sayınca yumurtlama tarihin olmayabilir. Tabi her ay düzenli 28 günde bir oluyosan o ayrı ama

Yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunur ama adetten 15 gün sayınca yumurtlama tarihin olmayabilir. Tabi her ay düzenli 28 günde bir oluyosan o ayrı ama
Her ay düzenli olurum ama doktor öyle deynce inşallah rabbim aratmadan veriri benim için dua eder misiniz inşallah olmam🙏🏻🙏🏻🙏🏻 2 gün kaldi

X