aile içi şiddet

M

miray_08

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi miray_08
hanımlar manevi ve fiziksel şiddet görseniz neler yaparsınız

• Konu Sahibi miray_08
insan yaşamadan bilemez bi süre düzelirmi diyr beklerim düzelmesse herkes kendü yoluna

• Konu Sahibi miray_08
yaşamadan bilmek zor biraz nanick..ama hiç bir insan bunu haketmez diye düşünüyorum

• Konu Sahibi miray_08
bi süre beklerim ama eğer hala aynı şeyleri yaparsa kapıyı çarpar çıkarım...

• Konu Sahibi miray_08
Bu ne zor bır soru.....
Insan bır dakıka durmam demek ıstıyor ama cevremızde oyle ornekler goruyoruz kı, demek kı sabredılıyor. Illede bıcagın kemıge dayanması gerekıyor seklınde sonuca varmadan edemıyor ınsan...

Bırde tabıı cocuk sahıbı olmakla, olmamak olaya verecegınız tepkıde belırleyıcı etken olur dıye dusunuyorum...

katılıyorum yazdıklarına, hele birde çocuk varsa kadınlar çok şeye katlanıyolar sabırmıdır bu başka bişeymi tartışılır bedene verilen zarar neysede manen şiddet görmek ve bunu anlatamamak , anlattıgında anlaşılamamak kötü,

• Konu Sahibi miray_08
SELAM
TAM 4 YILLIK EVLİYİM 3 YAŞINDA DÜNYALAR TATLISI BİR KIZIM VAR VE 3 YILDIR MANEVİ (EKONOMİK ŞİDDET) ŞİDDET GÖRÜYORUM:a015:
EN AZINDA FİZİKSEL ŞİDDET YOK DİYİP SABREDİYORUM

• Konu Sahibi miray_08
insan yaşamayınca zor. fakat tabiri caizse eşşek bile dövülerek terbiye edilemez derler. düşününki insana asla yapılmaması gerekiyor.bir süre değişmesi içn beklerdim ama bıçağın kemiğe dayanmasını bekleyemezdim.hele bide çocuk varsa cocuğun psk tamamen bozuluyor. allah kimseye vermesin.alinkam ekonomik şiddet derken??

• Konu Sahibi miray_08
alinka ekonomik şiddet derken....

X