Aldatıldım!

Merhaba arkadaşlar anladığım kadarıyla çoğu kadın aynı durumdan muzdarip. Ben 3 yıllık evliyim eşimle aramızda ki diyalog gerçekten çok iyiydi ikimizde birbirimizin bir dediğini iki etmeyiz ne istesem yapar ne istesem alır daha bir kere hayır demişliği yok bende aynı şekilde öyleyim fakat başımdan sebebini hala tam anlamıyla çözemediğim bir olay geçti. Geçen sene doğum yaptım doğumdan 3 ay sonra annemlere gittiğim sıra da eşim bir başka kadınla beni aldatmış. Konuyu biraz araştırdım yani yazdıklarını felan da okudum bu eski sevgilisiymiş çok önceden kadın ayrılıp boşandıktan sonra bunalıma giriyor benim eşimi arıyor bunlar normal sohbet ederken ben annemlere gittiğim zaman bunlar buluşuyorlar ve otele gidiyolar ondan sonra çok konuşmayıp bitiyor ilişkileri aradan 1 yıl geçmiş olmasına rağmen kız tekrar yazıyor ve tekrar buluşmak istediğini ve hala onu beklediğini söylüyor aynı şekilde tabii eşim de onu istediğini ve geleceğini söylüyor. Çok şükür ki sonunda ben bu son konuşmalarını yakalıyorum ve her şeyi öğreniyorum öğrendiğim an bavulumu hazırladım sabahına gidecektim fakat engel oldu. Klasik erkek yalanları 'beni kandırdı hata yaptım çok haklısın ben seni seviyorum lütfen gitme söz affettiricem tekrar güvenini sağlayacağım ve bir daha asla böyle bir şey gerçekleşmeyecek' dedi. Şimdilik kaldım ama içim hiç rahat değil kendime asla yediremiyorum bunu. Beraber yaşadığımız güzel günler ve onunla yaşadıkları sürekli beynimi kemiriyor. Bununla yaşamak zor boşanmak mı yoksa bi şans daha vermek mi doğru olur bilemiyorum. Bence 'bir kere yapan kesinlikle bir daha yapar' fakat kalmam için de geçerli sebeplerim var en azından bir süreliğine daha bununla yaşamak gerekiyor. Lütfen sizde yardımcı olun tavsiyelerinizi beklerim.
Eşinizin gazozuna ilaç mi kattı.. Size tek tavsiyemiz ayrılmanız

Haa ben de diyordum üyelik iptali ne zaman gelecek diye. Muhtemelen herifin ekonomik durumu iyi konu sahibi bundan mütevellit yaşadıklarını yiyip oturacak. E bize de afiyet olsun demek düşer. 🧿
Ne istese alıyormuş ya zaten, yeterli. Susup oturacak tabi, bi de boşanacak mı sırf boynuz yedi diye(!)

Şimdi birçok kadın yaşıyor demek herkesin kocası kel demekle aynı şey birincisi bu .....ikincisi hani sizin vereceğiniz tepki yutmak olur benimki gelişine vurup o topu taç a atmak olur ikimiz farklı karakterde kadınlarız çünkü .....ben öfkeli inatçı belki siz daha sakin gibi gibi.....şimdi hayat herkesin bı tane oda kendine ....egerki siz yakalamasaydiniz o itiraf etseydi farklı yorum yapardım .....ama yakalanmış yani pişmanım dan başka çare yokki sizi sakinlestirip durdurmak için ....ben genelleme sevmem ama bunun ilk olmayacagindan eminim....Bir ikincisini yakalayınca tercihiniz ya bunuda herkes yaşıyor duzenimi bozanam kafası ile yutmak ya da yetti diye gitmek ....Birde o şüphe nasıl unutulur ya her geç kaldığında her telefonu eline aldığında her gözü daldiginda .......Bence unutulup göz kapatılacak birşey değil açık yani başka kadına bu erkek bu fikirde birine güvenip sırtımı dönemem yorumum bu ....Bu arada siz devam ediyorsunuz diye size kötü bir lafım yok ama sinir hastası olmayın buna dikkat edin çevremde gördüğüm hep koca pesinde deliriyor sinirden böyle kadınlar umarım tekrar guvendiginize pişman etmez

Sende hiç mi gurur yok yaa
Komik ve zavallısın

Çocuğu bahane edersin şimdi bi de
“Kutsal” annelik zırhına sığınıp
Sen yine de ağır konuşma boşver. Kendi tercihi. Böyle bir herifin ipini salıp milletin başına bela olması daha kötü. Kabul etmiş, sindireceğine güveniyor demek ki. Bize bal yemek düşer. 🧿

esi daha lohusaliktan yeni cikmisken kari derdine mi dusmus yaziklar olsun ne insanlar var. Bence terapi alin su an vereceginiz her karar sakincali bir terapi alin oyle karar verin derim

Merhaba arkadaşlar anladığım kadarıyla çoğu kadın aynı durumdan muzdarip. Ben 3 yıllık evliyim eşimle aramızda ki diyalog gerçekten çok iyiydi ikimizde birbirimizin bir dediğini iki etmeyiz ne istesem yapar ne istesem alır daha bir kere hayır demişliği yok bende aynı şekilde öyleyim fakat başımdan sebebini hala tam anlamıyla çözemediğim bir olay geçti. Geçen sene doğum yaptım doğumdan 3 ay sonra annemlere gittiğim sıra da eşim bir başka kadınla beni aldatmış. Konuyu biraz araştırdım yani yazdıklarını felan da okudum bu eski sevgilisiymiş çok önceden kadın ayrılıp boşandıktan sonra bunalıma giriyor benim eşimi arıyor bunlar normal sohbet ederken ben annemlere gittiğim zaman bunlar buluşuyorlar ve otele gidiyolar ondan sonra çok konuşmayıp bitiyor ilişkileri aradan 1 yıl geçmiş olmasına rağmen kız tekrar yazıyor ve tekrar buluşmak istediğini ve hala onu beklediğini söylüyor aynı şekilde tabii eşim de onu istediğini ve geleceğini söylüyor. Çok şükür ki sonunda ben bu son konuşmalarını yakalıyorum ve her şeyi öğreniyorum öğrendiğim an bavulumu hazırladım sabahına gidecektim fakat engel oldu. Klasik erkek yalanları 'beni kandırdı hata yaptım çok haklısın ben seni seviyorum lütfen gitme söz affettiricem tekrar güvenini sağlayacağım ve bir daha asla böyle bir şey gerçekleşmeyecek' dedi. Şimdilik kaldım ama içim hiç rahat değil kendime asla yediremiyorum bunu. Beraber yaşadığımız güzel günler ve onunla yaşadıkları sürekli beynimi kemiriyor. Bununla yaşamak zor boşanmak mı yoksa bi şans daha vermek mi doğru olur bilemiyorum. Bence 'bir kere yapan kesinlikle bir daha yapar' fakat kalmam için de geçerli sebeplerim var en azından bir süreliğine daha bununla yaşamak gerekiyor. Lütfen sizde yardımcı olun tavsiyelerinizi beklerim.
Aldatılmayı gururunuza yedirecek hangi sebep vardır ki ? Tavsiye verir misiniz demissiniz ama zaten siz kendiniz cevabı vermissiniz.
"Bir kere yapan kesinlikle bir daha yapar."

Bir kere aldatan sürekli aldatır. Yalan söyleyen tekrar söyler. Pislik hep pisliktir. Daha iyisini hak ediyorken neden sizi ve başka kadını aynı anda idare etmeye devam eden biriyle evli olmaya devam edesiniz? Hayat yeterince kısa ve bunaltıcı değil mi? Hayatınızı iyileştiren insanlarla olmak ve seven biriyle olmak varken, iki tercihten bir olmayın. Anne de olsanız, her kadın yani hepimiz daha iyisini hak ediyoruz. Kendinizi kandırmayın aldatmaz diye bu evre çok kötüdür. Bende aldatıldım şükür eşim değildi, ayrıldım hemen. Kendinizden taviz verirseniz erkekler hep daha fazlasını alırlar, farkına bile varmazsınız.

Konu sahibi konudan aradigi yanitlar gelmeyince kapatip gitmis dukkani da ben yine de fikir yazicam...
Adamin konu sahibiyle sexi sekteye ugradigindA, kavga ettiklerinde veya cani sex.istediginde kosacagi ilk kapi yine o kadin olacaktir...

Pişman olup tekrar yapmasa bile 2. buluşmaya gidecek olan biri eşiniz. Yani yakaladığınız için gidemiyor. Ben bunu görüp bildikten sonra pişman olması bende hiç bir şey değiştirmez ki? Kaldı ki siz şimdi göz göre göre affetmiş oldunuz, alışmış kudurmuştan beterdir haberiniz olsun.

Bu evli adam takıntısı da nedir anlayamadım. Bence boşanın durmanın anlamı yok. Durdukça hatırlayacak olayı eşeleyeceksiniz.

X