Almanca ögretmeni olmak istiyorum. Bakar misiniz?

Efser_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2017
26
35
Merhaba yaşım 21. Pisman oldum okumaya karar verdim ve Almanca ogretmenligi okumak istiyorum. B1 seviyesindeyim.
Ne yapmaliyim?
Kursa mi gitmeliyim? Bakiyorum iyi kurs bulamiyorum. Goethe var ama oda bana tuzlu geldi açıkçası ve uni konusunda garanti vermiyor.
Lutfen yardım eder misiniz?

b1 seviye almancanız varsa o sizi rahatça üniversiteye sokar gibi geliyo. hiç deneme çözdünüz mü?

ben ing. öğretmenliği okuyorum almancanın atamaları sıkıntı diye biliyorum

Merhaba evet ben almanca öğretmenliği mezunu oldum . Siz ne yaptınız kaç yıl olmuş gerçekten

Ben matematik öğretmeniyim artık atamalar çok problem ogretmenliğin yanından gecmemenizi tavsiye ederim artı bide Almanca. Almanca dersi veren okullar pek kalmadı artık

Ben matematik öğretmeniyim artık atamalar çok problem ogretmenliğin yanından gecmemenizi tavsiye ederim artı bide Almanca. Almanca dersi veren okullar pek kalmadı artık
Özel alman şirketi ile çalışıyorum, özel ders verince çok iyi bir çok kurumdan iyi atamam zaten yok benim ben alman vatandaşıyım baştan beri özel çalışmayı düşündüm zaten diğer türlü dediğiniz gibi çok zor

Özel alman şirketi ile çalışıyorum, özel ders verince çok iyi bir çok kurumdan iyi atamam zaten yok benim ben alman vatandaşıyım baştan beri özel çalışmayı düşündüm zaten diğer türlü dediğiniz gibi çok zor
Anladım

X