Ankara burun estetiği Erol Tunç Şikayet

Çok teşekkür ederim Hannah🫶🏻 Burda fotoğraf atma ya da paylaşma gibi bir zorunluluğum yok hatta istesem hiç yaşadığım olumsuzluğu paylaşmazdım benden sonrası ne yaparsa yapsın da diyebilirdim ben insanlarda aynı hataya düşmesin doktorunu iyi seçsin diye anlattım buna rağmen aşırı tepki verenler nankörce yorum atanlar oldu sırf bu tepkilerden dolayı bile atmayacağım bu kişilere. Gitsin isteyen yaptırsın aklı olan burnunu riske atmaz zaten. Keske ben ameliyattan önce bu doktordan mağdur olan birinin yorumunu görseydim de bende yapmasaydım. Erol tunç ile konuştum o da zaten kemer hatasını asimetrik olduğunu hatasını kabul etti ama revizyona alırsa daha da kötü olacağını söyledi o yüzden kaldı böyle. Bakalım birkaç doktorla görüşeceğim müsait zamanda
Anlıyorum 😕 Tabii biraz da şans işi ama hatasını kabul ettiği halde yapabilecek bişey yok demesini de doğru bulmuyorum en azından ameliyathane masrafları çıkarılıp ücret iadesi yapılabilir ve minimum yıpranmışlıkla yeni bir doktora bütçe ne ise üzerini tamamlayarak da yaptırabilirsin burnunu en azından mağduriyetin bi nebze de olsa giderilmiş olur şahsi düşüncem bu yönde..
Bu gibi problemler hem maddi hem manevi çok yıpratıcı oluyor çünkü üstüne bir de sosyal hayat etkileniyor her bir ameliyat da 🤦🏻 Ben ameliyat dan çok ameliyat sonrası iyileşme sürecini gözümde büyütürüm hep işin yoksa sargıyı ayrı bekle burnun oturmasını ayrı bekle hepsi ayrı sorun.
Yaşadığın olumsuzluğa çok üzüldüm gerçekten dilerim kolay bir şekilde atlatırsın bu süreci aradığını bulup en kısa zamanda düzeltirsin inşallah 🙏

Anlıyorum 😕 Tabii biraz da şans işi ama hatasını kabul ettiği halde yapabilecek bişey yok demesini de doğru bulmuyorum en azından ameliyathane masrafları çıkarılıp ücret iadesi yapılabilir ve minimum yıpranmışlıkla yeni bir doktora bütçe ne ise üzerini tamamlayarak da yaptırabilirsin burnunu en azından mağduriyetin bi nebze de olsa giderilmiş olur şahsi düşüncem bu yönde..
Bu gibi problemler hem maddi hem manevi çok yıpratıcı oluyor çünkü üstüne bir de sosyal hayat etkileniyor her bir ameliyat da 🤦🏻 Ben ameliyat dan çok ameliyat sonrası iyileşme sürecini gözümde büyütürüm hep işin yoksa sargıyı ayrı bekle burnun oturmasını ayrı bekle hepsi ayrı sorun.
Yaşadığın olumsuzluğa çok üzüldüm gerçekten dilerim kolay bir şekilde atlatırsın bu süreci aradığını bulup en kısa zamanda düzeltirsin inşallah 🙏
Evet ücret iadesi kısmını da söyledim ama asla dedi hatta hakaret etti asistanı aracılığıyla. Sonrasında telefonu dahi açmadılar. Benim şanssızlığım yapacak bir şey yok doktorumu iyi seçmem gerekirdi. Dediğin gibi bu işin manevi kısmı da zor iyileşme o psikoloji en sonunda çektiğin acıya değmemesi vs.. Sağlık olsun artık Allah daha beterinden saklasın diyorum revizyon için içime sinen biri bulursam umarım sonuç güzel olur. Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım 🌸

Ben mesaj attım konuyu açan üyeye, gizlilik sebebiyle fotoğraf paylaşmak istemediğini belirtti. Ben güvenmek konusunda şüpheye düştüm çünkü ciddi bir itham. Yüzünü kapatıp burnu görünecek şekilde özelden fotoğraf atabilirdi bence.
Abla.git burun estetiği ol o zaman .Burnunu da bok etsin .Ben bu doktora olmadım ama biraz şikayetleri dikkate alın . Çoğu doktor burnunuzu maf edip bırakacaktır zaten. Burun estetiği de olmayın ayrıca . Amerikalı bir kız ameliyattan sonra kendine yabancilaştıgi içinn kendini öldürmüş. Burun bu şakaya gelmez. Gözden iki tane var kulaktan iki tane ama.burun sadece bir tane

X