Ankara'da estetik gülüş tasarımı için önerebileceğiniz yer var mı?

orhanyusuf0626

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2018
3
0
33
Arakadaşlar merhaba ön dört dişimde zirkonyum kaplama var yaptırdığım yer uçlarını açıkta bıraktığı için diş etlerimde problem ve ağrı olmaya başladı.Hiçbir dişçiye güvenemiyorum. Önerebileceğiniz bi doktor varsa yardımcı olun lütfen.

diş konusunda poliklinikler yerine tek çalışan herşeyle kendi ilgilenen bir diş hekimine gitmekte fayda var diye düşünüyorum, polikliniklerde yeni mezun ya da gelip geçici mesai tamamlayan hekimler çalışıyor genelde.

Ben pembe estetik yaptırdım ve çok memnun kaldım.Şimdi de annem dişlerini aynı yerde yaptırıyor.İsterseniz özelden atarım.Burada ismini verirsem reklam vs zannetmesinler.

Cevap yazdığınız için teşekkür ederim.kaplamalarımı değiştirmem lazım memnunsanız gittiğiniz yerden özelden ismini yazarsanız sevinirim
Ben pembe estetik yaptırdım ve çok memnun kaldım.Şimdi de annem dişlerini aynı yerde yaptırıyor.İsterseniz özelden atarım.Burada ismini verirsem reklam vs zannetmesinler.[

Fiyatları konusunda hiçbir fikrim yok,ben 2015 haziran ayında yaptırdım.Doktorumu da kadınlar kulubünden bulmuştum.

Arakadaşlar merhaba ön dört dişimde zirkonyum kaplama var yaptırdığım yer uçlarını açıkta bıraktığı için diş etlerimde problem ve ağrı olmaya başladı.Hiçbir dişçiye güvenemiyorum. Önerebileceğiniz bi doktor varsa yardımcı olun lütfen.
Bence mutlaka bir diş hastanesine gitmelisin.Orda bu tip tedavilerde hem çok uygun hem de güvenilir.Benim bildiğim bir Miadent Diş Hastanesi var ki. Giden herkes çok memnun bir dene derim.

X