Ankarada labioplasti ve vajinoplasti doktor önerisi

Ben de araştırma aşamasındayım. Bugün Zahide Küçük ile görüştüm. İdrar torbasında da sarkma olduğunu söyledi. Hepsi toplamda 30 bin civarı tutacakmış. Cuma günü Esra Aktepe Keskin'e muayene olacağım. İlk doğumum 16 saat sürmüştü ve öncesinde de çok sıkıntı yaşamıştım. Normal doğum yaptığıma bin pişmanım. Normal doğum sonrası da dikişlerim olmuştu. Hem o zaman çok acı çektim hem de ameliyat olursam yine acı çekeceğim. 16 saat süren sancı da cabası. Sezaryen olsam acımı çekerdim biterdi. Vajinal genişlik ayrı dert, idrar kaçırması ayrı dert. Genişlikten kaynaklanan enfeksiyon ayrı dert.
Çok geçmiş olsun idrar kaçırmanız sızıntı şeklinde mi oluyor bende baskı hissi vardı ama çok akıntı oluyordu akıntıyla sızıntı şeklinde olduysa da anlamamış olabilirim sezeryan olanlar da idrar sorunu oluyormuş üzmeyin kendiniz herşey düzelir zamanla inşallah geçmiş olsun kadın olmak çok zor 😞

Çok geçmiş olsun idrar kaçırmanız sızıntı şeklinde mi oluyor bende baskı hissi vardı ama çok akıntı oluyordu akıntıyla sızıntı şeklinde olduysa da anlamamış olabilirim sezeryan olanlar da idrar sorunu oluyormuş üzmeyin kendiniz herşey düzelir zamanla inşallah geçmiş olsun kadın olmak çok zor 😞
Merhaba. İstanbul da Dr. Burcu Akdag Ozkok ve Dr.Ozgur Leylek cok iyiler bu konuda. Benim ameliyatimi 2 yil once Özgürbey yapmisti. Cok hizli iyilesme ve cok cok az neredeyse sifir agri.

Sistosel ameliyatı da oldunuz mu sizde vajinoplasti ile normal doğum yapmış olanlara yapılıyormuş genelde

Merhaba ben 1 hafta önce yaptırdım 3 amaliyat birden oldu iç dudak küçültme dış dudak büyütme ve daraltma amaliyati açıkçası senelerdir istiyordum ama çok utanıyordum doktora gitmeye sonunda araştırma yaptım o kadar çok doktor vardiki hepsine yazdım neredeyse ve hepsi sadece para odakliydi en son bir doktora denk geldim genel olarak her yaptığı işlemden memnuniyet yorumları almıştı gittim görüştüm o kadar sıcak kanlı ve samimi bir doktor ki anlatamam

Merhaba ben yaptırdım henüz yeni aslında 1hafta oldu ben bı çok doktora yazdım aşırı uçuk fiyatlar sundular ön muayene ücretli diyen bile oldu ilk başta çok utanıyordum sonra kesin bir karar aldım en son bı doktora yazdım kliniğine gittim muayene ucretsizdi çok güler yüzlü bir bayanla karşılaştım baya gergindim beni sakinleştirdi muayene etti şikayetlerimi anlattım bakınca zaten oda söyledi iç dukak küçültme dış dudak yağ enjeksiyonu ve vajina daraltma amaliyati olmak istiyordum fiyatı genelde 60bin olduğunu söyledi ama o kadar tatlı bir bayanki indirim yapıp yapamayacağını sordum yaptida 30bine amaliyat gerçekleşti dediğim gibi şuan çok yeni göbeğimden yağ aldıkları için göbeğimde hâlâ morluk ve şişlik var dış dudak amaliyatindan dolayı ordada baya şişlik oldu buz koyarak hafiflettim ağrılarım vardı yeni toparlandim şuanda yaralar iyileştiği için heralde baya kaşınma var görüntü olarak çok güzel duruyor aslında bu hali bile bana çok güzel geldi 🤣 şişlikler tam indiği zaman ne hal alacak bilmiyorum ama doktorumdan çok memnun kaldım bir sorun olduğu zaman hemen iletişime gecebiliyorm amaliyat ettim bittiye getirmedi baya ilgileniyor ileriki zamanlarda yine durumumu yazarım bu arada Özlem gün Eryılmaz doktorum Ankara'da
Merhaba sistosel ameliyatı da oldunuz mu ön duvar mesane kaldırma

Merhaba ameliyat oldunuz mu?
Ben de araştırma aşamasındayım. Bugün Zahide Küçük ile görüştüm. İdrar torbasında da sarkma olduğunu söyledi. Hepsi toplamda 30 bin civarı tutacakmış. Cuma günü Esra Aktepe Keskin'e muayene olacağım. İlk doğumum 16 saat sürmüştü ve öncesinde de çok sıkıntı yaşamıştım. Normal doğum yaptığıma bin pişmanım. Normal doğum sonrası da dikişlerim olmuştu. Hem o zaman çok acı çektim hem de ameliyat olursam yine acı çekeceğim. 16 saat süren sancı da cabası. Sezaryen olsam acımı çekerdim biterdi. Vajinal genişlik ayrı dert, idrar kaçırması ayrı dert. Genişlikten kaynaklanan enfeksiyon ayrı dert.

Ben ankarada cebecide çok uygun fiyata yaptırmıştım. 1.5 sene önce 4bine.
Memnun da kaldım, tanınmış bi doktor değil. İsteyene özelden dr ismi yazarım
Merhaba geçmiş olsun, bende cebeciye yakınım, cebeci tıp fakültesimi acaba hastane? Dr. Unuz kimdi? Şuan nasılsınız, sonuçtan memnun kaldınızmı

Merhaba. Ankara’da doktor Gökçen Erdoğan en en iyisi. Memnun kalmayan kimse yok. Ama baya pahalı en son 1 ay önce 46.000 demişti fakat mükemmel bir kadın memnun kalmayan kimse yok
Merhaba ben İstanbul’da yaşıyorum vajinaplasti için doktor arayışındayım ama en güvenilir hoca olarak Gökçen Erdoğanı buldum, sadece vajinaplasti ücreti ne kadar acaba bilginiz var mı?

Sonradan başka bi doktora muayeneye gittiğimde rahmin 3te 1 ini daralttığını söyledi. Yani doktor olunca da güvenmemek gerek. O yüzden asla tavsiye etmiyorum kendisini
Yaa geçmiş olsun, peki onun bi sıkıntısı oluyor mu size? Allah iyilerle karşılaştırsın

X