ANKİLOZAN SPONDİLİTİN ÇARESİ VARRRRRR!

fileg

Guru
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2009
252
24
Bu hastalığımın teşhisi Haziranda kondu.Ama sanırım 8-10yıldır varmış.Artık yürüyemeyince,belden sırttan sürekli yatmak zorunda kalınca,eklemlerde güç kaybı başlayınca,vb.ve birrrrr sürü belirtiyi yaşayıncaa vede tıpta çaresi olmafığını öğrenince alternatif tıbba yöneldi .
Saraçoğlunun çok küründen fayda görmüş biri olarak bunu araştırdım.
Veeeee kürü kullanmaya başladığım ilk günlerde ağrılarım hafifledi.1 hafta içinde ayağa kalktım.2 haftada çok mutluydum.1 ayın sonunda dahada iyiydim.
Toplam 3 ay kulandım.Ancak srslarında 5 gün mola vardı.Ben ilk kürden sonra 1ay mola verdim.
Neyse buranın eski birr üyesi olarak bu mucizeyi AS hadtası olan herkesin bilmesini uygulamasını isyedim.
Şu an çok iyiyim.Hafif bir boyun ağrım var.1 kür daha tamam olacak sanırım.
Rabbim hepimize şifa versin.
Lütfen bi deneyin.Ancak aktardan kendiniz alıp yspmayın sakın.Saraçoğlu satış ofislerinden alın.

Arkadaşlar!
*Bitkilerin raf ömrünün 1 yılı geçmemesi gerekiyormuş.
*Ayrıca her bitkinin toplanma zamanı ve şekli varmış.
Dolayısıyla herhangi bişey içi kür uygulayıp sonuç alamıyor insanlar.(Bende)
O yüzden toz toprak içinde kaç yıldır orda satıldığını,nadıl toplandığını bilmediğim için aktarlardan artık hiçbişeyy almıyorum.Sizlerde almayın.
Marsnki yada Saraçoğlunu tercih ediyorum.Siz bilirsiniz.Sağlık herseyden önemli.Hele de tıpta çareniz yoksa ömür boyu çekmek zorunda olduğunuz bir hastalığınız varsa(...ki artık yok çok şükür Rabbime) biraz fazla para verin.
Ben kürü 150tl ye aldım.
Herşey hazır,pratik kullanım.Kaynatılan bitkide var.Poşet çay kolaylığıda var.

X