Anne olmak istiyorum

melek melike

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2024
25
5
29
Arkadaşlar meraba yeni katildim kadinlar kulübü hep takip ediyordum mesajlarinizi okuyordum ve icimdekileri size anlatmak istiyorum 8aylik evliyim cocuk sahibi olmak istiyoruz ama ne yapsak olmuyor bide bende mantar enfesiyon var şuan ilac kullaniyorum ne yapcagimi bilmiyorum lutfen Bana yardimci olun fikirleriniz önemli benim icin

Ama tüpler tıkalıysa o jeli boşuna kullanmış olacaksın ? Bi devlet hastanesine git sor 1 yıldır olmuyor de rahim filmi istiyorum de.
Rahim filmi devlette cekmiyorlar ozel de oda maliyeti cok yuksek devlette defalarca gttim ilk başta enfeksiyon var dediler ilac verdiler kullandim bitti bu defa gttigimde sorun yok dediler bende bişi anlamadim sorun yok diyorlar ama olmuyor ne yapcagimi bilemedim

H
Merhaba , merak ettim kullandınız mı gynobiotic i , iyi geldi mi enfeksiyonunuza ?
Hayir kullanmadim ozel gittim rahim filmi icin baya yuksek maliyet soyledi butcem olmadigi icin bende yapmadim sonra soyledigin ilaci doktora gosterdim kullanma tavsiyem ilk once rahim filmi dedi Bana da cok yuksek geldigi kalsin dedim dedigin ilaci kullamadim yine tesekkur ederim 🤗

X