Anneanneme hakkımı helal etmiyorum

Ne yapıcam

• Yardım

OY: 0 0,0%
  • Yardım

• Yardım

• Yardım

• Ankete Katılan
    0
  • Anket Kapalı .

Lalala08

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2016
1
0
28
Arkadaşlar ben anneanneme hakkımı helal etmiyorum. Henüz 20 yaşındayım doğumumda annemi kaybetmişim. anneannem de birkaç ay önce vefat etti. Küçüklüğümden beri hep yalnız hissettim kendimi ağlasam sızlasam paylaşyama kimsem yoktu. Babam babaannem ve abim beraber yaşıyoruz. Anneannem annemin cenazesi gelmeden bize gelmiş annemlerin odasından takılarını almış annemin çeyizlerinden almış gitmiş komşu ilimizde yaşıyor ne var ne yok hepsini evine götürmüş. Binevi hırsızlık yapmış takıların hepside babamın taktığı takılar. Her neyse gidenin gercekten önemi yok ama ben bu kadından ne Şevkat ne ilgi gördüm maddi ve manevi hiçbir desteği olmadı. Hele ki annesiz bir kız çocuğuysan herşey iki katı zor oluyor. Yeri geldi paraya ihtiyacım oldu yeri geldi sevgiye alakaya. Ama anneannem bana hiç birşey vermemişken dayımın teyzemin çocuklarına harcadı durdu bizden çaldıklarınıda kendinkileride.çok kırgınım. bir kızdım tek başımaydım. Ben onun kızının evladıydım yetimdim. Ama hiç umursanmadım. Ölmeden 3 ay önce yalvarmaya başladım allaha ölsün bana yaşarken faydası olmayan insan nefes bile almasın diye çok sürmedi vefat etti ve ben dediğim gibi hakkımı asla helal etmiyorum ki mezarda anam bile eder mi evladımı bir başına koydun diye bilmiyorum. Sizler ne düşünüyosunuz bu yaptığım kötümü ama helal etsem bile allah içimi biliyor yaşadıklarımı biliyor inanın şunları yazarken bile hıçkıra hıçkıra ağlıyorum... Cevaplarınızı bekliyorum.

X