Anneler bir akıl verirmisiniz

Synmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2021
223
127
Hayırlı geceler hanımlar uyku tutmadı sizlerden akıl almak istiyorum 20 aylık oğlumu meme den kesme gibi bir girişime girdim bunaldım bir anda boya sürdüm uf oldu dedim iki gündür emmek istiyor ememiyor öyle eziyette etmiyor ama içim acıyor çok pişmanım iki yasina geldiğinde kescektim pişmanım şu an da geri devam etsem sizce sorun yaşar mıyım uyudugunda anlamaz diye emziriyorum şişti ağrı oluştu iyice derdim gece emmesini kesmekti ama oğlum bu ara çok fazla emmeye düştü varsa bir bilginiz alırım

Hiç bir bilgim yok.
Allahım yardımcınız olsun inşallah arkadaşım

Hayırlı geceler hanımlar uyku tutmadı sizlerden akıl almak istiyorum 20 aylık oğlumu meme den kesme gibi bir girişime girdim bunaldım bir anda boya sürdüm uf oldu dedim iki gündür emmek istiyor ememiyor öyle eziyette etmiyor ama içim acıyor çok pişmanım iki yasina geldiğinde kescektim pişmanım şu an da geri devam etsem sizce sorun yaşar mıyım uyudugunda anlamaz diye emziriyorum şişti ağrı oluştu iyice derdim gece emmesini kesmekti ama oğlum bu ara çok fazla emmeye düştü varsa bir bilginiz alırım
Planladiginizdan 4 ay eksik olmuş. 2 yaş dolunca yine aynı pişmanlık gelmeyecek miydi? Bir gün elbet içiniz rahat etmese de kesmsk zorundaydiniz. Kendiliğinden bırakmıyor çoğu çocuk. Anca bu şekilde kandırılarak alistirilmaya çalışılıyor. Yani rahat olun yalnız değilsiniz aynısını arkadaşım yapmıştı. Salça sürmüş. Şimdi istemiyor çocuk

Yani keske iki yasi bekleseydiniz.Ama cocuk alismaya basladiysa geri donmeyin qz bir zaman kalmis zaten.Eger geri vermek istiyorsanizda sutununuzu baya sagmaniz gerekir.durgun sut hasta eder derler.Yok sislikten sikayetciyseniz saglik ocagina gidin ilac isteyin yada eczaneye sorun.yoksa hasta olursunuz

2 gündür emmiyormus bence tekrar başlayıp kafasını karıştırmayın bende 2 yaşına kadar emsin istemistim ama 18. Ayında kestim iyiki de öyle yapmışım diyorum şimdi sütten keserken oğlum hiç aglamadi istemedi eziyet etmedi bana ama ben özellikle ilk üç gün oğluma bakıp bakıp ağlamıştım 🤭

Bir kere kestiyseniz geri dönmeyin artık. Bu sefer yine memeyi bıraktığınızda, yine geri döneceğinizi sanacak. Asıl hayal kırıklığı o zaman olacak.

X