Apartman whatsapp grubu

Ya ben anlamadım konuyu, ya diğerleri :KK70: şimdi sizi bu gruba almayan kişi sürekli çocuğuyla ilgilendiğiniz kişi mi? Eğer öyleyse ben olsam aşırı bozulurum ve bir daha kendisiyle samimi olmam. Ama değil sıradan birisiyse takmam :KK70:
Evet ilgilendiğim kişi.Benzer.bircok olay yaşadık onlar da biraz tuz biber oldu eklendi üstüne o yüzden biraz kırgınlık gibi oldu ama lanse etmedim ona karsi

E ne güzel işte. İş güç sahibi kadinsiniz ne işiniz var çay çorba muhabbeti dönen whatsapp gruplarinda .
Tabiki öyle ama elektrik kesiliyor yağmur yağıyor yada kargo geliyor vs yada ilaclama vs lojmanlar alakali bilgiler paylaşıyorlar ben takip edemiyorum.Cay kahve bahane zaten.Elektrik kesiliyor su kesiliyor haberdar ediyorduk birbirimizi.Gruptan birbirlerine haber veriyorlarmış.

Evet ilgilendiğim kişi.Benzer.bircok olay yaşadık onlar da biraz tuz biber oldu eklendi üstüne o yüzden biraz kırgınlık gibi oldu ama lanse etmedim ona karsi
Asıl ilk olarak sizi eklemesi gerekirdi, gidip gitmemek size kalmış. Nankör galiba biraz :) Duygularınızı saklamayın kırıldıysanız ki çok doğal ben de bozulurdum söyleyin

İki kişi calisiyoruz diye dahil etmemiş işte.Yasca ufagim hepsinden zaten.Ama işin varken çocuğu gönder.Diger zaman da menfaat yoksa dahil etme bu bana iyi niyetli gelmiyor.
gruptan tabiki çıkmayın ama bu kadar da iyilik yapmayın
mesela hastane vs işi olunca müsait olmayın vs

Asıl ilk olarak sizi eklemesi gerekirdi, gidip gitmemek size kalmış. Nankör galiba biraz :) Duygularınızı saklamayın kırıldıysanız ki çok doğal ben de bozulurdum söyleyin
Teşekkür ederim yorumunuz için.Cevremdeki birkaç arkadaşım da aynı şeyi söyledi.Bana da ben gibi davranıyorlar yaklaşıyorlar sadece onun yaklaşımı biraz menfaat yaklaşımı gibi geldi sadece çocuğunu bırakmak için aramaya başladı.Ben de biraz uzak durdum.Gece çalıştığım için sessiz ortamda gündüz zaten dinleniyorum kızımla ilgileniyorum.O yüzden biraz mesafe koymaya baslamistim

X