Başak Dizer'den herkesi duygulandıran paylaşım!

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Başak Dizer eşi Kıvanç Tatlıtuğ'a böyle seslendi.... Bu dizeler ise Tatlıtuğ'un 'Kelebeğin Rüyası' filminde canlandırdığı merhum şair Muzaffer Tayyip Uslu'nun 'Bir Sevda Şiiri'nden...
basak.png

Takvim'de yer alan habere göre
aşıklar şehri Paris'te 19 Şubat'ta evlenen Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ, halen magazin dünyasının 1 numaralı gündemi... Yakışıklı oyuncuyla 2 yılı aşkın bir süredir devam eden ilişkisini gözlerden uzak yaşamaya özen gösteren Dizer, önceki gün ise sosyal medyada kuralını bozdu.

'KAHRAMAN' KIVANÇ

Güzel stil danışmanı, instagram hesabından eşi Kıvanç Tatlıtuğ'la düğün fotoğrafını paylaşıp altına şöyle yazdı: "Bir koku var sende, sıcak yaz akşamlarına mahsus. Ellerinde mi, saçlarında mı, gözlerinde mi bilmem... Bir koku var sende, sıcak yaz akşamlarına mahsus. Bir gün kendi aşk şiirinizin kahramınını bulmanız dileğiyle, sevgiyle..."

VEREMDEN VEFAT ETTİ

Başak Dizer'in cümleleri, Muzaffer Tayyip Uslu'nun 'Bir Sevda Şiiri' isimli şiirine aitti. Kıvanç Tatlıtuğ, 2013 yılında vizyona giren 'Kelebeğin Rüyası' isimli filmde merhum şair Uslu'yu canlandırmıştı.

1922 yılında Zonguldak'ta dünyaya gelen Muzaffer Tayyip Uslu, 1946 yılında veremden hayatını kaybetti.

ROLÜ İÇİN 13 KİLO VERMİŞTİ

Filmde Mert Fırat ile başrolü paylaşan Tatlıtuğ, veremden yaşamını yitiren Muzzafer Tayyip Uslu'yu canlandırdı. Ünlü oyuncu, rolü için de 13 kilo vermişti.

Yaklaşık 45 kişilik bir davetli topluluğu eşliğinde Paris'te dünyaevine giren ünlü çift, dün Türkiye'ye döndü.
basak_kivanc.jpg

Ay ne sans ama ya..Saniyorum Basak Dizer'in ikinci evliligi.Allah buradan yuzune gulmus hatta gulmemis resmen kahkaha atmis yani..Tabi ki her sey tip degil.Kivanc yakisikli biri ama karakterini bilemeyiz ve cogu yuz yuze geldigi hayranida olumsuz seyler soyluyor.Belki de sansli olan Kivanc'tir.Basak Dizer gibi biriyle evlenebildigi icin..Allah mesut etsin :)

Ben okumadım bile 3-5 ay evli kalacak sonra boşandıklarını duyurup yollarına bakacaklar bir klasik olarak. Umarım mutlu olurlar tabi ama ünlülükle evliliğin süre rekorunu çağla şikel kırdı geçen olmadı

Başka bir konuda yazmıştım yine yazıyorum.
Şu ünlülerin buram buram reklam kokan aşk gösterilerinden midem bulandı.
Bir tek siz aşıksınız zaten.
O kadar aşıksan eşine yazarsın ona okutursun nedir yani bu hareketler.

Anladık çok seviyorsunuz birbirinizi.Son zamanlarda ünlülerin evlilik haberini almak yine de ümit verici.Önceleri nikahsız yaşayan ünlü çoktu,hayran kitlem azalır diye.İyi oldu bu tezin çürütülmesi.

X