Bebek reflüsü ve gaz sorunu...:(

Bir anne nasıl bebeği için o sesi duymaktan sıkıldım der, inanamıyorum gerçekten boşuna demiyorlar herkes anne olamaz diye..Üstelik keşke doğurmasaydım demeye başladım yazmışsınız bence keşke o bebeğin sizin gibi bir annesi olmasaydı ben utandım sizin yazınızı okurken bende bir anneyim 7 aydır bende 1-2 saatlik uykuyla yaşıyorum ama herzaman ona baktığımda Allahıma şükrettim varlığı için..Bence sizde şükredin ki sınanmayın

Merhaba Asis yaşadıklarının aynısını yaşıyorum.2,5 aylık kızımda da reflü var aynı şekilde bütün gün gece sürekli ağzına geliyor midesindekiler ve geri yutuyor çok fazla kysması yok bütün gece kusmuğuyla savaşıyor yavrum gitmedik dr bırakmadım ilaç kullanıyoruz pek bir sonuç alamadık dr lar gececek dıyor zamanla ama artık sabredecek gücm kalmadı yavrumadacok rahatszlk verıo bu durum sureklı aglıo uykusunda agznıa gelıo sureklı uyanıo mapcagımı şaşırdım sizin ne zaman geçti yazının üzerinden 2 yıl geçmiş neler yaşadınız bnmle paylaşırmısın?şimdiden teşekkürler
Merhaba bu durum geçti mi bizde yaşıyoruz aynısını emdiği süt ağzına geliyor sürekli sesini bile duyuyorum ve bazen boğazını tıkıyor nefessiz kalıyor

kızlar hepinize tekrar geçmiş olsun.

benim bebeğim 2,5 aylık 20 günlük olduğundan beri reflüsü var.
doktorun verdiği şuruplar reflüsü birazda olsun azaltmadı bende artık devam etmiyorum şuruplara.

aşırı derecede kusması yok ama sürekli ağzına süt gelip gidiyor. lıkır lıkır sesini duyuyorum ağzına gelen sütün. geliyor yutuyor geliyor yutuyor.
bu uyurkende oluyor. emerkende. emdikten 1 saat sonra kucağımızda yada ana kucağında yatarkende :KK43:(((((((((

genzinede çok kaçıyor ve sürekli bir hırıltı halinde. yarım saat sonra hırıltısı geçiyor.

sizler artık daha tecrübeli olmuşsunuzdur bir çözüm bulabildiniz mi.

bebeğime bu arada sab simplex gaz ilacı çok iyi geliyor 6 saatte bir 7-8 damla çay kaşığı ile içiriyorum
Bu yaşadıklarınız ne zaman geçti yardımcı olabilir misiniz

X