Ben artık kafayı yemek üzereyim.Lütfen iğneli için gidenler yardımcı olun lütfen 🙏

Üzülme zorunlu, kendine yapacağın en iyi yatırımı yapıyorsun. Gerekirse 1,5 ayda bir kere git, çıkanları da trimerle kısalt;ama bir şekilde devam et iğneli epilasyonuna. Ben de lazer değdirdim, başta lazer aaa güzel derken öyle bir fışkırıyor ki pek çok kıl kökü uyanıyor; ayvalar kalınlaşmaya başlıyor derken herhangi bir hormon atağında görüyorsun lazeri ve anlıyorsun neden tavsiye etmediklerini. Sence lazer işe yarar bir yöntem olsa ve kökten çözüm olsa, bunca insan o kadar acı çekip bunca parayı iğneli epilasyona dökmek ister mi? Zorunda kalıyorlar.

Evet, herkeste bu şekilde olmuyor;ama bu coğrafyada, çoğunlukla pko pkos hirşutizm sahibi, dirençli ve siyah kıl yapısına sahip olan kadınlarımızda %90 oranda yüzde lazer sonrası maymuna dönüyoruz. Sakallı kadınlara dönüşüyoruz, lazerle sakalım gitsin diye başlayıp, bu sever sakallara etki ediyor derken, ayva tüylerini sakala dönüştürmeye başlayınca saçma bir sirkülasyona giriyoruz.

Lazer çok güzel bir teknoloji; ama bacak, genital ve koltuk altı dışında kullanılmamalı. Ben lazerin de çok faydasını gördüm;ama yüzde, kolda, göbekte, popoda lütfen uygulatmayın.
Merhabalar sizce lazer sırtta işe yarar mı ?bu dandik ipl cihazlarını değil de gerçek lazerleri kastediyorum

Yüzüne lazer vurma, evet normal. Yüz çok hızlı hücre yenileyen bir bölge, devamlı bir sirkülasyon var. Üç dört ay sonra rahat edersin. Sonra tek tük kalır ve toparlamalar başlar. İlk başlarda her hafta gitmen gerek. Ben tüm vücut bitirdim.
Merhaba tüm vücudunuza iğneli epilasyon mu yaptırdınız? Tamamen bitmesi ne kadar sürdü

İyi yapan bir yerse değiyor, bebek gibiyim hiç kılım tüyüm kalmadı. Evet ben de çok para harcadım ama ömürlük yatırım. Yüz sık gidilmesi gereken bir bölge, ben de başta acaba işe yaramıyor mu hep çıkacak mı diye korkmuştum. Bitti, gitti🙏🏻 En azından ayda iki kere gitmeye çalış.
Hormonal probleminiz veya pcos gibi bir hastalığınız var mıydı kıllanmaya sebep olan?

X