Ben bu durumdan çok rahatsızım siz olsanız rahatsız olur muydunuz? Ne yapabilirim?

Arkadaşlarım merhaba, bir problemim var, fikir almak istiyorum, Eşimin kafeterya işleten bir arkadaşı var, aşırı geveze, aşırı boş konuşan, nerdeyse her akşam eşimi arayan, açmayınca tekrar arayan biri.. Ailesi Rize de çocukları ve eşi. Adam burda tek yaşıyor nerde akşam orda sabah,her akşam saat dokuz, on ya da yedi eşimi arar, nerdesin buluşalım? Ve ben bu durumdan çok rahatsızım siz olsanız rahatsız olur muydunuz? Ne yapabilirim?
Eşinle konusabilirsin ?

İyide afedersiniz bana arkadasini söyle sana kim olduğunu söyleyeyim derler kimse kimseyi istemediği içinde olmayan birşeye ikna edemezki eşiniz demekki memnun yani alan razı gibi bir durum yani alkolik arkadaşları var alkol alıyor sigara içen arkadaşları var sigara içiyor çapkın arkadaşları var çapkınlık yapıyor diye birşey yok içinde olmak istemek meselesi o zaman kayınvalidenin agxzinin içine bakan koca modelindede sacede kaynanami suçlu ....Yetişkin insanlar kendi tercihlerini yapar ve sonuçlarını yaşarlar siz eşinizle hayatı paylaşan bir insan olarak haklı fikirlerinizi elbette söyleyebilirsiniz ama sizi susturmak için o kişi beni arayıp duruyor ben istemiyorum lafına inanmayın sonunda eş dediğimiz kişi azarı yiyip istediklerimizi yapacak yaşta değilki

X