Beta hcg 0.852 hamilemiyimm

Asyaseda1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2020
7
2
27
Merhabalar. 25 mart'ta beri eşimle korunmayı bıraktık. Normalde nisanın 8-10 arasında adet dönemim başlıyor ancak 2,5 haftadır adet olmadım. Göğüslerimde şişlik var ve aşırı aş erme durumum var. Adet olacak gibi de değilim.

Bugün hastaneye gidip kan verdim ve 0.852 çıktı. Doktor değilsin de diyemem öylesinde diyemem dedi. Betası 0.800 lerde olup hamilelik yaşayanlar varmı acaba?

Yani 5'e yakın bile değil, 3 haftaya yakın gecikmişsiniz. Neye göre diyemem demiş bilemedim ama biraz daha gecikirseniz tekrar yaptırın madem

Test negatif bariz. Geç yumurtlama olsa bide 2,5 haftada düşük beta çıkardı bi doktora gidin gecikme için başka sebep kaynaklı olabilir

Doktor neden böyle bir şey söyledi anlam veremedim. Gebelik değeri bile değil

Haftaya olmazsam eğer başka doktora gidicem. Hep normalde 0.2-0.5 arasında çıkardı. Ona nazaran mı nedi bilemedim
benimki de normalde hep 0.100, 0.50 çıkar ama bir ay regl gecikmesinin 3.günü 1.20 çıktı. doktorum direkt regl olunca gel dedi. ya olmazsam dedim? 😂 olursun dedi 😂 yani gebeliğe hiç şans vermedi. ve 5.günde regl oldum. gecikmeniz cok fazla gebelik olsa değer bu kadar düsük olmazdı

benimki de normalde hep 0.100, 0.50 çıkar ama bir ay regl gecikmesinin 3.günü 1.20 çıktı. doktorum direkt regl olunca gel dedi. ya olmazsam dedim? 😂 olursun dedi 😂 yani gebeliğe hiç şans vermedi. ve 5.günde regl oldum. gecikmeniz cok fazla gebelik olsa değer bu kadar düsük olmazdı
Ama benim belirtilerin de var. İdrar testlerimde şüpheli bir silik çizgi çıkıyor bir çıkmıyor. Ben zaten iki sene öncesine kadar doğum kontrol hapı kullanıyodum düzene girsin diye girince doktor kesmişti. O yüzden hiç gecikme sapma yaşamadım iki senedir. Birkaç kişide denk geldim 0.800 le başlayıp hamile kalan bayramdan sonra en son korunmasız yaptık. Geç döllenme muhabbeti olabilir mi belki diye düşündüm biraz

Dün ayak bileğim döndü burkuldu acile gittim. Röntgenden önce şüphem var dediğin için istedi doktor. O da dedi zaten bir hafta sonra bidaha ver diye artmazsa değişiklik olmazsa git doktora diye
tahmin ettim. çünkü hiçbir kadın doğum doktoru bu değere böyle bir yorum yapmaz. bence sen gecikme için beklemeden kadın doğuma git belki başka bir problem vardır

Ama benim belirtilerin de var. İdrar testlerimde şüpheli bir silik çizgi çıkıyor bir çıkmıyor. Ben zaten iki sene öncesine kadar doğum kontrol hapı kullanıyodum düzene girsin diye girince doktor kesmişti. O yüzden hiç gecikme sapma yaşamadım iki senedir. Birkaç kişide denk geldim 0.800 le başlayıp hamile kalan bayramdan sonra en son korunmasız yaptık. Geç döllenme muhabbeti olabilir mi belki diye düşündüm biraz
kuzum bu kadar gecikmeye gec döllenme de çıkardı zaten. mevsim gecislerinde zaten regl gecikmesi olabilir. ki daha önce ilaç kullanmışsın regl düzeni için. bu ilaçlar ömür boyu etkili olmuyor. vücuttaki etkisi kalkınca, beden, hormonlar bir değişimden etkilendiğinde tekrar düzensizlikler görülebiliyor yani. ben çok ihtimal vermiyorum. he bak reglinden 1 hafta önce bu değer çıkar tamam artabilir derdim. ama bu kadar gecikmeye bu değer var gibi durmuyor

X