Bingöl çevresinde lamine tedavisi

chococo

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2017
76
44
30
Kızlaar merhabalar
Size sormak istediğim bir soru var, dişlerim aralıklı ne kadar dişlerime dikkat etsem de sürekli diş taşı temizliği yaptırmam gerekiyor ve istediğim gibi görünmüyor bu yüzden lamine yaptırmaya karar verdim. Çevremde daha önce bu tedaviyi yaptıran kimse yok bu yüzden size sormak istedim. Bingöl ve çevre illerde tavsiye edebileceğiniz diş hekimi var mı ? Fakülte hastanelerinde yaptırabilir miyim ne kadar sürede sıra gelir ? Üst 8 dişimi yaptırmayı düşünüyorum tahminen ne kadar tutar ? Bu konudaki fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim

Kızlaar merhabalar
Size sormak istediğim bir soru var, dişlerim aralıklı ne kadar dişlerime dikkat etsem de sürekli diş taşı temizliği yaptırmam gerekiyor ve istediğim gibi görünmüyor bu yüzden lamine yaptırmaya karar verdim. Çevremde daha önce bu tedaviyi yaptıran kimse yok bu yüzden size sormak istedim. Bingöl ve çevre illerde tavsiye edebileceğiniz diş hekimi var mı ? Fakülte hastanelerinde yaptırabilir miyim ne kadar sürede sıra gelir ? Üst 8 dişimi yaptırmayı düşünüyorum tahminen ne kadar tutar ? Bu konudaki fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim
Fakülte hastanelerinde lamine yapılıyor mu?diş aralığı için bonding yapıyorlar .ben erzurumluyum açıkçası lamine gibi dış estetiği konularını kucuk şehirlerde güvenip yaptirmayin.bence iyi bir doktora istanbul yada ankara gibi büyük şehirlerde yaptırın.diş teli de deneyebilirsin biraz uzun sürer ama hem ücreti daha uygun hem de ana dişlerini sekillendikleri icin kalıcı sonuç alırsın.lamineler ortalama 10 yıl kalıcı sonra tekrar yaptirman gerekiyor.

X