bir sorum var????

yedi bucuk ay bilmem ama benim bir arkadasim 6 aylik olana kadar fark etmedi en son bebek tekmelemeye basladi sonra anladi süphelenmis ama konduramamis üstelik ikinci bebegiydi

yedi bucuk ay bilmem ama benim bir arkadasim 6 aylik olana kadar fark etmedi en son bebek tekmelemeye basladi sonra anladi süphelenmis ama konduramamis üstelik ikinci bebegiydi

erkek arkadaşımın işyerinde bir bayan var o 7,5ay hiçbir şey anlamamış en son doktora gitmişte hamilesin demiş adam öyle anlamışlar

geçen sene bir kadın karın ağrısı ile dr gitmiş meğer hamileymiş doğum sancısıymış....9 ay farketmemiş..acayip kilolu biriydi bu nedenle karnının şiştiğini de anlamamış..

geçen sene bir kadın karın ağrısı ile dr gitmiş meğer hamileymiş doğum sancısıymış....9 ay farketmemiş..acayip kilolu biriydi bu nedenle karnının şiştiğini de anlamamış..

insan hiçmi hissetmez hamile oldugunu ya ne biliyim hadi belirtiler göstermedi annelik içgüdüsü diye bişey var ya

bir kadının 7,5 ay hamileligini farketmemesi mümkün mü?

Benim bir arkadaşımda 5 aylıkken farketmiş..karnı şiştikçe kilo aldım demiş,bebek hareket ettikçe karnım gurulduyor yada gaz var diye yorumlamışş,,vallahi onu çok kınamıştım hatta şimdi espriyle karışık arkadaşa diyorumki ;seni çok kınadım acaba kınadığım başıma gelirmii??kaydirigubbakcemile3

az daha anlamsa doğurunca anlarmış..........
çok ilginç yaaaaaaa biz günümüz gelmeden testler belirtiler çıldırıyoruz ilaç bile alamıyoruz millet maşallah hiç ummuyo ve hamile 7.5 ay ne demek ya

X