Bu masaj nasl yaplacak?

loosergirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
72
0
hanımlar, bu alçı çıkınca şi burna nası masaj yapıcaz. doktor bana masajdan hiç bahsetmedi. siz nasıl yapıorsunuz neresine ve ne şekilde? bir tarif edebilir misiniz ?

canım her doktor masaj vermiyor doktoruna sormadan yapma bence :sinifsinif:
aşağıdan yukarı doğru yapılıyor bastırarak,daha sonra yine ortasına aşağıdan yukarı doğru işaret parmağınla yapıyorsun,birde işaret ve baş parmağımı bkemer olan bölümde birleştirip gözleriimin altına doğru açıyorum yine bastırarark ödemlerden kurtulmama yardım ediyor a.s.

Canım doktorum bana da masaj yap dedi
Hatta kendisi yaptı bana masaj :roflol:
Baş parmağın ve işaret parmağınla yapacaksın
Burnunu iki parmağın ile sümkürür gibi yani o yönde masaj yapacaksın
Yukarıdan aşağıya doğru orta kuvvette bastırarak yap
Şeklinin oturması için yapman lazım dedi doktor bana

saolun kıslar ben de ozaman sorim doktora bi göstersin madem . belki de benimkinde yapılmicaksa oynayıp durmiim ozaman

canım, her buruna masaj verilmiyor.Benim doktorum da masaja gerek yok demişti ilk açıldığında. 1 aylık kontrolde sadece ucuna masaj verdi.
Kontrole gittiğinde sor bakalım, belki başta senin burnunda da masaja gerek yokmuştur, şimdi şişlik durumuna göre verebilir.

Canım doktorum bana da masaj yap dedi
Hatta kendisi yaptı bana masaj :roflol:
Baş parmağın ve işaret parmağınla yapacaksın
Burnunu iki parmağın ile sümkürür gibi yani o yönde masaj yapacaksın
Yukarıdan aşağıya doğru orta kuvvette bastırarak yap
Şeklinin oturması için yapman lazım dedi doktor bana

:1shok: bu doktorlarda ne farklı canım
benim doktorum masaj şeklini etkilemez sadece ödemi daha kolay atarsın dedi CADIARZU
seninkide şeklinin oturması demiş :uhm:
amaninnn korktum şimdi senin doktorunun dediği gibi olsaydı benim burnumun elimde kalması gerekti kafamçokkarıştı
ben baya baya bastırarak yaptım masajlarımı şişliklerde baya gitti ama şekli hala aynı :sinifsinif: amann değişmesinde istememm :çok üzgünüm:

X