Bulantıdan bir türlü kurtulamıyorum yardım edin !!!

KIzlar buraya üye olduğumdan beri aynı konudan kaç tane konu açtım ama inanın çok çaresizim. Ne yapacağımı kime gideceğimi bilmiyorum ağlamaktan helak oldum. 2023 martından beri mide bulantısı kilo kaybı ve hazımsızlık şikayetlerim var. Korkudan hemen doktora randevu aldım BÖLÜM BÖLÜM DOKTORLARA GİTTİM. Vitamin eksikliği çıktı ilaçlarımı kullandım ama düzelme yok kkb doktoruna gittim kulağımda yara var çok az dediçok az denge kaybıın var dedi ama ilaç vermeden gönderdi biz bulantıya bakmıyoruz dedi.
Tomografim çekildi mide de kalınlaşma ve böbrek alt zonda 3 mm taş çıktı. Endoskopiye karşıydım ama kalınlaşma çıkınca endoskopi yaptırdım gastrit çıktı mide korucu verdi NEx... vedi 1 hafta içtim kötü yaptı Lan... geçtim 10 gündür kullanıyorum ama hiç bulantım geçmiyor. Ürolojiye gitti hopla zıpla dedi sporcuyum zıplamanın alasını yapıyorum 5 ay oldu düşüremedim. Tekrar dün ürüolji doktoruna gittim Kan idrar ve ultroson verdi haftaya ultrason çekilecek Kan idrar temiz çıktı. Artık psikolojik olduğunu düşünmeye başladım ama hiç bir doktorda yönlendirmedi. kendi başıma psikiyatriye gitmek istemiyorum. İşin kötüsü annmde de bulantı iştahsızlık ve kilo kaybı başladı. 65 kilodan 56 ya düştü daha aralık ayında tartıldık 59 du 56 ya düşmüş. Acaba heliko bakteri varda patoloji sonucunda çıkmadı mı? İstanbul Anadolu yakasında devlet hastanesi ve doktor tavsiyesi olan var mı ? BEN aBDÜLHAMİT HAN HASTANESİNE GİTTİM ESKİ GATA ya da bizimle aynı sorunu yaşayan. ne olur cvp verin bu kadar üyesi olan siteyiz.
Merhabalar dikkatimi çekti bir kaç sene önce aylarca saçma sapan bulantı çektim neler neler yaptım çaresizlikten ama sebebi çok basitmiş. İş yerinde sürekli taze çay tüketemiyodum ne varsa içiyodum. Tazeymiş bayatmış bakmıyodum. Meğer o bayat çay bulandırıyormuş miğdemi. Konuşmaların devamını okumadım sonucunuzu bilmiyorum ama yazmak istedim. Sğrekli yaptığınız bir alışkanlığınız varsa onları terkedin sebebine sağlıkla ulaşırsınız inşallah 🙏

Sadece sende değil annende de sorun var.Bir şeyi yanlış yapıyorsunuz. Ucu o kadar açık ki, eğer arıtma su kullaniyorsaniz bırakın. Damecana ise markayı değiştirin. Yemek pisirdiginiz kap kacagi kontrol edin, kaplamasi kalkan var mi. Bilemiyorum kullandığınız salça bile sebep olabilir ama bu dusuk doz zehirlenme belirtisi gibi. Sürekli devam ediyorsa sürekli maruz kalıyorsunuz demektir.Tek tek elemeniz gerek.

Merhabalar dikkatimi çekti bir kaç sene önce aylarca saçma sapan bulantı çektim neler neler yaptım çaresizlikten ama sebebi çok basitmiş. İş yerinde sürekli taze çay tüketemiyodum ne varsa içiyodum. Tazeymiş bayatmış bakmıyodum. Meğer o bayat çay bulandırıyormuş miğdemi. Konuşmaların devamını okumadım sonucunuzu bilmiyorum ama yazmak istedim. Sğrekli yaptığınız bir alışkanlığınız varsa onları terkedin sebebine sağlıkla ulaşırsınız inşallah 🙏
Tamamen katılıyorum 👍

X