Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Bursa da kreş tavsiyesi

Merhabalar, eylülde 3,5 yaşında olacak evladım için kreş arayışındayım. Beşevlere yakın olacak şekilde. Görüşmelermiz neticesinde küçükşeyler, tunçsiper ve 3 mart önde. Tunçsiper bi tık önde. Giden varmıdır görüşlerni paylaşabilir mi tunçsiper okulları ile ilgili. Çünkü ilerisi içinde başlarsak devam etmek isteriz!

Merhaba kreş buldunuz mu beşevlerde ms okulları var özel psikologu var size ve çocugunuzla ilgileniyorlar ingilizce analitik çok donanımlı ve lüx biyer fiyatlarıda gayet uygun

Merhaba kreş buldunuz mu beşevlerde ms okulları var özel psikologu var size ve çocugunuzla ilgileniyorlar ingilizce analitik çok donanımlı ve lüx biyer fiyatlarıda gayet uygun
Pardon özel ns okulu yanlış yazmışım

Merhaba, ben 0-4 yaş arasını kreş yerine oyun gruplarına vermeyi daha doğru buluyorum. Çünkü küçücük çocukları kocaman binalarda kalabalık ortamlara vermeye kıyamayanlardanım. Bu anlamda oyun gurpları çok güzel. Daha, butik, grup sayısı az, birebir ilgilenebiliyor öğretmenler. Böyle bir yer işletiyorum ben. Kendi çocuklarım için çıktım yola:) Eğer çocuklara evde bakabilecek birileri varsa belirli günler ve belirli saatlerde oyun gurubuna gitmeleri çok daha iyi sonuçlar veriyor.

Anne bebek gruplarımız
2-3 yaş oyun grubumuz
3-4 yaş oyun gruplarımız var.
Bunun yanında yaratıcı drama atölyelerimiz, günlük etkinliklerimiz var.
Merhaba bu konuda bilgi alabilirmiyim.?

Merhabalar, eylülde 3,5 yaşında olacak evladım için kreş arayışındayım. Beşevlere yakın olacak şekilde. Görüşmelermiz neticesinde küçükşeyler, tunçsiper ve 3 mart önde. Tunçsiper bi tık önde. Giden varmıdır görüşlerni paylaşabilir mi tunçsiper okulları ile ilgili. Çünkü ilerisi içinde başlarsak devam etmek isteriz!
merhaba tunçsiper düşünüyorum ben de siz yazdırdınız mı memnun kaldınız mı? fiyatlarla ilgili bir bilginiz var mı

X