çiçekler hamile olabilirmiyim yardım edin

mirage1983

Ikizanasi :)
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
9.147
3
40
BEN DOKTORDA TEDAVİ GÖRÜYORUM İLK LOMEN KULLANDIM BU AY İYİ GELİŞMİŞ DEDİ ÇATLATMA İĞNESİ VERMEDİ HEMEN ÇATLAR DİYE SONRASINDA DUPHASTON DİYE Bİ İLAÇ VERDİ BİRDE GLUKOFEN DİYE BUDA HORMON ARTIRICI DİYE VERDİ GEÇEN C.TESİ GİTTİM ÇOK İYİ DEDİ HATTA OLMUŞ BİLE OLABİLİRSİN DEDİ YUMARTLAR ÇOK GELİMİŞ C.TESİ PAZAR ÇALIŞMA SONRA DURUN DEDİ ŞİMDİ BEN 5 GÜN SAY OLMAZSAN GEL DEDİ AMA ACABA NORMAL ADET TARİHİM 11 Dİ AMA DUPHASTONDAN SONRA HEMEN ADET OLUNUYOMUŞ GALİBA FORUMDA ÖYLE OKUMUŞTUM YARDIM EDERMİSİNİ:bbo:Z ÇİÇEKLER

GeÇen hattadan berı gÖgÜslerde yanma sızlama var sankı gÖgÜslerımın etrafı ÇatlamıŞ sankı karnım Çok ŞıŞ kasıklarımda sızlama oluyo arada 2 haftadan berı 2 defa gece uykumdan kaldıracak kadar sancı gırdı bılgınız varmı arkadaŞlar

Normalde adet dÜzensızlıĞım vardı acaba normal adet tarıhımden sonramı 5 gÜn sayıyım bırde p.tesı dayanamadım ıdrar testı yaptım negatıftı bunlar adet yaklaŞtı dıye mı oluyor ozman kaŞam karıŞtı Çok

inşallah hamişsindir canım yaa inşallahhh
allahım hepimizin gönlüne göre versin inşallahhh

Doktor p.tesıye kadar beklememı sÖyledı eĞer kırmızılar gelmezse test yapıcaz ınŞ.gelmez ÇıÇekler dua edın

Doktor p.tesİye kadar beklememİ sÖyledİ eĞer kırmızılar gelmezse test yapıcaz İnŞ.gelmez ÇİÇekler dua edİn

aynıları bendede vardı özelliklede karın ağrısı hemde çok şiddetli oluyodu geceleri uykumda uyanıyodum adet günümden 1 hafta önce başladı gecikmemin 3. günü test yaptım pozitifti:) darısı başına

X