Çizgiyi görebiliyor musunuz🥺

HazaalCan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2016
87
18
27
herkese merhaba testime bakabilir misinizz çok silik bir çizgi var adetim 2-3 gün gecikti geçen ay da kimyasal gebelik geçirmiştim

Eklentiler

• IMG_2451.jpeg
    IMG_2451.jpeg
    130,9 KB · Görüntüleme: 241
Benim yaptığım testte böyle çıktı hatta dedim ben hayal görüyorum galiba. Arkadaşımın söylemiyle ertesi gün bir daha yaptım biraz daha net çıkmıştı şimdi 10+6 olduk şükürler olsun. Sizde yarın ya da bir sonraki gün tekrarlayın testi

Selam kızlar bana da akıl verecek biri çıkar umarım. 1 buçuk yıldır çocuk için uğraşıyoruz ama tutmuyor 2 buçuk yılık evliyim hiçbir sorunum yok en son gittiğimiz doktor vitamin eksikliği var deyip balık yağı ve bir kaç vitamin verdi eşimle beraber kullanıyoruz akabinde soğan suyu da önerdi 15 gün içtim ve klomen+ovitrella da kullandım adet döngüm 26-27 gün yani bir umut inşallah daha önce de bir çok defa iğne ve klomen kullandım ama hiç vitamin kullanmadım son gittiğim doktorum D vitaminimin sınırda olduğunu söylemişti yani baya düşük önceden 1 hafta kala göğüslerim inanılmaz ağrırdı dokunamazdım bile ama yumurtlamadan sonra kasık ağrım hiç geçmedi son 1 haftadır sırt ağrısı kasık ağrısı çekiyorum batıyor gibi bir his ama bilemedim test yaptım negatif bugün sol kasığımda girip çıkan bir ağrı sırtıma belime ve bacağıma atıyor ve göğüs ucum açıyor koltuk altıma doğru bilemedim ya var mı yok mu geç mi döllendi.
İlk fotoğraf 4 gün kala pembesi bu sabah yaptım

Eklentiler

• IMG_8793.jpeg
    IMG_8793.jpeg
    96,1 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_8801.jpeg
    IMG_8801.jpeg
    137,6 KB · Görüntüleme: 24
X