Çok çok acil yardım Bhcg

yenilenmek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2008
34
0
38
evleneli 3 ay oldu eskıden 28 gunde bır adet gorurdum ama evlendıgımden bu yana 25 gunde bır adet gordum gunumde beta hcg testı yaptırdım ve sonuc 39.56
ordakı gorevlı bız bırsey dıyemeyız doktora danısın dedı ama benım apar topar koye gıtmem gerektı ve doktora gıdemedım 12 gun sonra gıdebılecegım ancak meraktan oluyorum kızlar sızca hamılemıyım bunun normal sınırı ne
kac ustu yada altı hamıle oluyor
ne olur bır yardım edın kızlar

ay ay inşallah yaaa
ama ne bıleyım bende hıc bır degısıklık yok gıbı
bıraz belım agrıyor bunun dısında bırde sık ıdrara cıkıyorum
ınsallah dedıgın gıbıdır canım
bende esımde cok ıstıyoruz umarım oyle olur

bencede hamilesin
eğer hamile olmasan 5 in altında çıkardı bu değer sositososito
39.56 demek bal gibi hamilesin demek :roflol:
adetin gecikti mi? kaç gün geçti yada kaç gün var?
ben şimdiden arkadaşları halaya davet ediyorum hadi :teytey::dance::dance::dance::dance:

ay ay inşallah yaaa
ama ne bıleyım bende hıc bır degısıklık yok gıbı
bıraz belım agrıyor bunun dısında bırde sık ıdrara cıkıyorum
ınsallah dedıgın gıbıdır canım
bende esımde cok ıstıyoruz umarım oyle olur

bende de bel ağrısı ve sık idrara çıkma çok olmuştu. en büyük belirtilerini yaşıyosun. test sonucunda baya iyi ve değerin şuan bile artmıştır. gözün aydın hamişsin canım. allah kucağına almayı da nasip etsin.. yine bizi haberdar et durumdan..

amin amin cok saolun kızlar kendımı cok rahat hıssetım aslında ayın 12 sınde adet olmam gerekıyordu cok sukur olmadım her gun daha cok sevınerek uyanıyorum :)
ama kotu bırsey var sımdıde grıbe yakalandım falaket durumdayım :KK43:

canım hadi hayırlısı sağlıcakla inşallah...bu arada gribe yakalanmışsın geçmiş olsun...

mrb sizlere bişey danışmak istiyorum lütfen cvp benim b-hcg 10000 çıktı son adet tarihime göre 5 haftalık hamileyim bu değer normalmi

evleneli 3 ay oldu eskıden 28 gunde bır adet gorurdum ama evlendıgımden bu yana 25 gunde bır adet gordum gunumde beta hcg testı yaptırdım ve sonuc 39.56
ordakı gorevlı bız bırsey dıyemeyız doktora danısın dedı ama benım apar topar koye gıtmem gerektı ve doktora gıdemedım 12 gun sonra gıdebılecegım ancak meraktan oluyorum kızlar sızca hamılemıyım bunun normal sınırı ne
kac ustu yada altı hamıle oluyor
ne olur bır yardım edın kızlar

hayırlı olsun canım gözün aydınzemuszemus

mrb sizlere bişey danışmak istiyorum lütfen cvp benim b-hcg 10000 çıktı son adet tarihime göre 5 haftalık hamileyim bu değer normalmi

bu deger hamılelıgı gosterıyor belkı cogul gebelıktır allah gonlune gore versın arkadasım. sen yınede ılk kontrollerıne baslamak ıcın bı doktora gorun yawastan...

X