Aile Planlaması Deri altı implant?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Merhabalar. Ben de taktıralı 3 ay oldu. 10 günü hariç bu 3 ayı tamamen kanamalı geçirdim. Dr 6 aya düzelir dedi ama artık ruhum pedle gezmeyi almıyor. Büyük ihtimalle haftaya çıkarttıracağım.
Merhaba adetini düzene girdi mi acaba. Bende taktıralı 1 ayı geçti sadece 10 gün kanamam olmadı şimdi tekrar kanamam gelmiş. Doktora yazsam mı bilemedim.

6 ay önce taktırdım kanamam hiç durmadı normalde reglim 3 gün ya sürer yada sürmezdi. Doktorum kanamayı kesmesi için bir ay hap kullandırdı ama yine çok yoğun kanamam oluyor. bu ayda kanamam durmazsa çıkarttıracağım :KK43:
Merhaba çıkardınız mı? Şuan ne durumdasınız

Çıkarmak için doktor arıyorum taktırdığım doktor fiyata zam yapmış taktırma ücreti alırım diyor.. hala kanamam devam ediyor kiloda aldım çok kötüyüm :KK43:
Merhaba baya olmuş siz yazalı yeni girdim buraya. Ben şubat ayında taktım. Bu ay ilk defa adet oldum. Ona da adet denemez çok az sürdü. Sonrası hep iplik iplik lekelenme neredeyse 10 günü geçti. Hala da geliyor. Gerçi sorun etmiyorum oluyormuş imtlantı takan çogu kişide. Bende yan etkisi adet olmaması oldu sanırım. İkizlerim var zaten pişman değilim taktırdığıma. Şuan başka çoçuk düşünmüyorum. Düşünürsem çıkartırım. Siz çıkardınız mı nasıl oldunuz.

X