Devlette yüz ve dudak dolgusu

Aylin3333

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2017
1.297
1.257
Devlet hastanelerinde de dolgu uygulaması yapılıyor, daha önce yaptırmıştım yüzüme uzman bir doktora, piyasanın altındaydı. Şimdi dudak için düşünüyorum, bi arkadaşım sadece dolgu fiyatına yapıldığını, bir şişenin iki kişi için kullanılabileceğini dolayısıyla fiyatın yarıya ineceğini söyledi. Birkaç gün sonra bu konuyu soracağım devlet hastanesinde plastik cerrahi bölümüne. Bir de fiyat alacağım. Ankarada benimle dudak dolgusu paylaşacak bir arkadaş arıyorum. Aynı zamanda yüz dolgusu yaptırmak istiyorsa daha iyi olur, beraber gider geliriz. Özelden yazın lütfen

Nerede yaptirdiniz ve kullanilan dolgu malzemesi neydi biliyormusunuz

Nasil isliyo surec mhrsden plastik bolumune randevu alip dolgu yaptirmak istiyorum mu diyorsunuz bi de ne kadar ucret odediniz

Her plastik cerrah yapiyormu acaba genel olarak fiyatlari ne dudak dolgusunun

Bende doktorun numarası vardı telefonla arayıp öğle arası gidip yaptırmıştım, parayı da doktora vermiştim, gayri resmi oluyor sanırım.

Tüm plastik cerrahlar yapıyor ama ben fiyat uygun olması için asistanlara yaptırmayı düşünüyorum bu kez, çünkü doktorlar ekstra fark alıyor tabi ki. Asistanlar ise ilaç fiyatına yapıyormuş. Zaten dolgu çok basit bir işlem asistanlar için bile. Fiyat olarak da dolar kuruyla şimdinin 750 tl sine karşılık gelen bir fiyata yaptırmıştım bir paket, yani 2 ml. Şu an güncel fiyatı bilmiyorum, önümüzdeki günlerde öğreneceğim.

Dudak dolgusu yaptırmadım ama yüz dolgusu için 750 ödemiştim, dudak da iki kişi olursa max. kişi başı 300-400 olur diye tahmin ediyorum
Cok iyi ama bu tur dolgular biraz riskli kullandiklari malzeme vs iyi olmasi gerekiyor burda yaptirip cok kotu gunler gecirenleri cok okudum
Dudak dolgusunu cok istiyorum sirf bu yuzden cesaret edemiyorum

Cok iyi ama bu tur dolgular biraz riskli kullandiklari malzeme vs iyi olmasi gerekiyor burda yaptirip cok kotu gunler gecirenleri cok okudum
Dudak dolgusunu cok istiyorum sirf bu yuzden cesaret edemiyorum
Ben de o yüzden devlette yaptırmak istiyorum çünkü devlettiki doktorların pek para kaygısı yok

X