Evlat Edinme DOĞMAMIŞ BEBEĞİME ANNE

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Devlete sığın canım çocuğun babası haberdar mı bebekten peki

Merhabalar ben 17 yasında hamileyim bebeğim şuan 1 aylık karnımda aileme söyleyemiyorum büyük ihtimal cenazem kalkar kısa bir sure sonra 18 yasında olacağım beni ve bebeğimi evine alabilecek biri varmı bebeğimi ona vereceğim
Konu gercekmi biilmiyorum ama devlete ver bilmediğin etmedigin insanlara verme..

Keşke böyle bir şansım olsa bende istemem ama türk ailelerini biliyorsunuz öldürürler beni ölmek istemiyorum
Türk aileleri değil sizinki öyle demekki. En kötüsü de ailenizi tanıdığınız halde bunu yapmış olmanız.
hiç mi sığanacğınız kimseniz yok.

• Beğen
Reactions: H M
Hergun devlet hastanelerinde dogum yapip bebegini birakan o kadar cok kadin var ki. Merak etme hastanede dogum yapsanda kimseye aciklama yapip bilgi vermezler. Bebegi istemedigini söyleyince devlet korumasina hemen aliniyor. Anne babasinin bilgilerini de paylasmiyorlar. Biraktiktan sonra bir daha bebeğini alamiyorsun. Yazik ama 17 yaşında iliskiyi yaşayacak kadar cesaretli olup, korkmayip, hamile kalinca ailenden korkman, sığınacak yer araman. Madem çocuğun babasi da belli alsin seni evlenin o zaman 18 ine girince. Niye buna cesaretin yok. Evlenince 18 ini de gecmissin kim ne diyecek?

Keşke bi nane yemeden önce korksanız bu kadar aileden. Yazık günah değil mi şimdi o bebeğe? Biri şimdi çıkıp şikayet etse zaten herşeyin çıkar ortaya. seni devlet korumasına alıp hamile bırakan kişiyi de alırlar içeri. Yazık ya, okul okuyacaginiz yaşta şu yaşananlara bak.

Merhabalar ben 17 yasında hamileyim bebeğim şuan 1 aylık karnımda aileme söyleyemiyorum büyük ihtimal cenazem kalkar kısa bir sure sonra 18 yasında olacağım beni ve bebeğimi evine alabilecek biri varmı bebeğimi ona vereceğim
Böyle bir şey yasal değil, sitede yasal olmayan içeriklere yer vermiyoruz.
Kaldı ki 17 yaşında bir çocuk internetten bulacağı bir aileye nasıl güvenir?
Eğer gerçekten 17 yaşında ve hamileyseniz hemen devletin ilgili kurumlarından yardım isteyin.

Not düşeyim: Sizlere sosyal medyadan veya çevrenizden reşit olmayan bir çocuk sığınmaya kalkarsa lütfen derhal güvenlik güçlerine bildirin, iyi niyetle üzülüp yanınıza almak isterseniz reşit olmayan birini zorla alıkoymak suçuyla itham edilebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X