Doğum sonrası hasta oldum.

Son zamanlarda o kadar çok duyar oldum ki bu tür şeyleri. Resmen kasıtlı yapıldığını düşünüyorum. Doğum sonrası anksiyete diye geçiştirilen şeylerin tamamen verilen ilaçlardan kaynaklı olduğuna adım kadar eminim. O kadar kötü şeyler yaşadım ki dile dökemediğim, bunların hiç biri akla izaha sığmaz. Özellikle yapıldığını, doğum sonrası anksiyeteye bağlanarak kadınların belki de sonraki doğumlarına bile engel olma çabası olarak görüyorum. Resmen ilaçlar betin kimyasını bozuyor. Hayatımda hiç bir şekilde psikolojik rahatsızlığım yahut başka bir hastalığım yokken güle oynaya girdiğim hastaneden kabus dolu günlere geçiş yaptım. Hala düzelemedim tam 7 ay oldu. O göğüsten gelen bayılma hissi benim kendimden geçmeme sebep oluyordu, beynime aşırı tuhaf şeyler oldu bazen hareket mekanizmam kapanıyor ben kıpırdayamaz oluyordum. Hala aşırı vücut ağrıları çekiyorum tüm kaslarım kemiklerim ağrıyor. Bunları doğum sonrası anksiyete diye görmezden gelen doktorlara da diyecek lafım çok. Bunları bize yaşatanlara hakkımı helal etmiyorum, dilerim beterini yaşarlar
Merhaba merak ettim bu arada nasıl oldunuz rahatsızlığınız devam ediyor mu? İlaç iyi geldi mi

Merhaba merak ettim bu arada nasıl oldunuz rahatsızlığınız devam ediyor mu? İlaç iyi geldi mi
Merhaba, ben ilaçları kullanmadım, çünkü dediğim gibi ben psikolojik olduğuna inanmıyorum evet bir çok psikolojik etki yaşıyorum ancak bunların hepsi ameliyat kaynaklı, Tam 7.5 ay oldu ben yüzde 70 oranında düzeldim, hala tam düzelmiş değilim ama eskiye oranla Rabbime şükrediyorum. Zaman içerisinde inşallah daha da iyi olacağım. Siz nasılsınız süreciniz nasıl ilerliyor? Doktora gittiniz mi tekrar?

Merhaba, ben ilaçları kullanmadım, çünkü dediğim gibi ben psikolojik olduğuna inanmıyorum evet bir çok psikolojik etki yaşıyorum ancak bunların hepsi ameliyat kaynaklı, Tam 7.5 ay oldu ben yüzde 70 oranında düzeldim, hala tam düzelmiş değilim ama eskiye oranla Rabbime şükrediyorum. Zaman içerisinde inşallah daha da iyi olacağım. Siz nasılsınız süreciniz nasıl ilerliyor? Doktora gittiniz mi tekrar?
Ben ilaçları kullanmıyorum venim de 4 ay oldu aynı sizin gibi eskiye nazaran biraz daha iyim elhamdülillah. Şu an ki durumumda boynumdan kulaklarıma ve kafama doğru basan bi ates ve eşlik eden sersemlik hafif baş dönmesi yaşıyorum...boyun düzleşmesi var nöroloji ye gittim...emarin sonunda fizik tedavi ve sonrasında pikoloji ye fit dedi...inşallah bende iyi olurum...tabi bunun yanı sıra arada halsizlik mutsuzum vs vs var..rabbim herkese sağlık versin

Ben ilaçları kullanmıyorum venim de 4 ay oldu aynı sizin gibi eskiye nazaran biraz daha iyim elhamdülillah. Şu an ki durumumda boynumdan kulaklarıma ve kafama doğru basan bi ates ve eşlik eden sersemlik hafif baş dönmesi yaşıyorum...boyun düzleşmesi var nöroloji ye gittim...emarin sonunda fizik tedavi ve sonrasında pikoloji ye fit dedi...inşallah bende iyi olurum...tabi bunun yanı sıra arada halsizlik mutsuzum vs vs var..rabbim herkese sağlık versin
O halsizlik berbat birşey, benim kas eklem kemik ağrılarım da var, onlarda hafifledi ama geçmedi, vücut ağrıları beni çok yıpratıyor, ne diyeceğimi bilemiyorum, şifa diliyorum ben de ☘️

X