Doldurma parfüm önerileriniz?

flower0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2013
306
77
Merhaba kızlar, malum orjinal fiyatlar fazla yüksek olunca mecbur doldurma parfüm kullanıyorum. Ancak birçok deneme yapmama rağmen henüz hehhh işte bu benim kokum diyebildiğim bi parfüm olmadı. Daha çok vanilya-çikolata-meyve tarzı parfüm önerilerinizi bekliyorum. Tabi bi süre sonra baymasın ve karşı cinsinde hoşuna giden bir koku olsun. Şimdiden hepinize teşekkürler

Vanilyali kahveli olarak dp den y4 black opiumu oneririm..
Vailyali tuzlu olarak olympea P12 kodu onerebilirim cok guzeldir..
Vanilyali pudrali olarak wishi oneririm w1 kodlu..
Simdilik aklima gelenler bunlar canim hepside guzel kokudur..

Vanilyali kahveli olarak dp den y4 black opiumu oneririm..
Vailyali tuzlu olarak olympea P12 kodu onerebilirim cok guzeldir..
Vanilyali pudrali olarak wishi oneririm w1 kodlu..
Simdilik aklima gelenler bunlar canim hepside guzel kokudur..

Teşekkür ederim mutlaka bakıcam bunlara :)

Merhaba kızlar, malum orjinal fiyatlar fazla yüksek olunca mecbur doldurma parfüm kullanıyorum. Ancak birçok deneme yapmama rağmen henüz hehhh işte bu benim kokum diyebildiğim bi parfüm olmadı. Daha çok vanilya-çikolata-meyve tarzı parfüm önerilerinizi bekliyorum. Tabi bi süre sonra baymasın ve karşı cinsinde hoşuna giden bir koku olsun. Şimdiden hepinize teşekkürler

Açık parfümde D&P'yi tek geçiyorum:) ama meyveli vanilyalı deyince aklıma Zara Red Vanilla geldi. Bence kesinlikle denemelisiniz :)

Bende dp öneriyorum açık parfümde.
Lolita lift,naomi campbell, dolce gabbana the one,britney spears fantasy seveceğin tarz kokular.

Bende dp öneriyorum açık parfümde.
Lolita lift,naomi campbell, dolce gabbana the one,britney spears fantasy seveceğin tarz kokular.

D&P dolce gabbana the one güzel yapmış mi? Daha önce muadili zara black amberi kullandım koku güzelliği olarak çok memnun kaldım ama kalicigi tatmin etmedi beni tekrar almadım.

Luxury Extrait De Parfum. instagram.... Ben biraz evvel bu konuda posta açtım.Bebekli olmama rağmen kullanmaya niyetlendiğim bir firma oldu. Tamamen doğal üretim. Cildim hassas olmasına rağmen hiç sıkıntı yaşamadım. En önemliside inanılmaz bir kalite hissiyatı oluştu bende.Bu konuda biraz bilgi sahibi olunca seçebiliyorum tabi. Ben daha önce üst orta ve alt noktalarını seçebildigim açık parfüm markası görmedim.İnanılmaz kalıcı ve yayılımı çok iyi. En önemlisi alkol kokmuyor, orijinal Ormonde Jayne Montobacco'yu bir koluma,luxuryextraitdeparfum bir koluma sıktım benzerlik ve kalitesine ağzım açık kaldı, hala şaşkınım.

Son düzenleyen: Moderatör:
X