Dostluğun cinsiyeti olmaz denir???

Benim bircok erkek arkadasim vardi, aralarindan biride su anda nisanli oldugum insan:) gerisini siz dusunun... erkeklerin hepsi baska bir gøzle bakabilir bir kiza dostu olsa bile, ama bir kiz gercekten sInIr koyabiliyorsa o arkadaslik surer.. yani is kizda bitiyo, o isterse olur istemezse olmaz, ben de hoslanmaya baslamistim ve cikmaya basladik, simdide evlilik planlari yapiyoruz

Ama bu bana cok iyi geldi, gercekten anlastigimi bildigim,kafadengi biriyle evlenmek harika bisey

bence olurda biraz zor olur,benim bir dostum dediğim erkek arkadaşım vardı,evliydi,eşini dahi tanıyordum ve onunlada iyi anlaşıyorduk.birgün bana evlenme teklifi etti şok oldum hiç beklemediğim birşeydi,eğer istersem eşinden ayrılıp benimle evleneceğini söyledi ve o dostluk orda bitti.bi daha mı asla

Bence karsi cinsten dost olur niye olmasin adi ustunde dost o kisyle sevgili ortamini yaratmadiktan sonra zaten dost demek herseyimi sinirlar cercevesinde paylasabilmek demektir bunu rahatlikla yapabilir insan, cunku bir erkek olarak erkekler hakkindaki fikirlerini ve dusuncelerini dogrumu yoksa yanlismi dusunuyoruz bunu acikca dile getirebilir, ama araya duygularin katilmadigi bir paylasim olmali bastan iliskinin adini dostluk diye koyduktan sonra problem olmayacagini dusunuyorum

bi türlü beceremedim kime arkadaş olarak yakınlaşmaya başlasam aşık oldular bana..tam arkadaş buldum diyorum gerçek arkadaş..ama sonra beni sewdini sölüyor..

elbette erkek, arkadaş ,dost olur...
daha seviyeli olur hemde.ne konuştuğun önemlidir, mesafe vardır ister istemez. mesafe ve seviye olunca sıkı dostluklar kurulur

Ne Yalan Soyleyim Bu Gune Kadar En Siki En Candan En Vefali Dostlarim Erkekten Cikmistir Onlar Kedinlar Gibi Degil Arkadan Kuyunu Kazmiyo Araya Kiskançlikta Girmiyor En Guzel Dost Erkekten Oluyo Bence

erkeklerden tabiki çok iyi dost olur..hatta kadınlardan daha sıkı belkide...ama belli zaman sonra dost oldugun insanın sana aşık olması gibi durum cıkıyo ortaya..bunu cok yaşadım..öyle oluncada dostluk bozuluyo..hata bizdemi onlardamı bilmiyorum..çok sıcak arkadaşca yaklaşıyosun herseyını paylaşıyosun..oda aynı sekilde...ve ben sana aşık oldum dıyo sonunda...tabiki hüsran...biraz zor bence...mutlaka istisnalar vardır çok güzel dostluklar vardır ..ama bana denk gelmedi...:sm_confused:

Hem de o kadar iyi dost oluyor ki erkeklerden!hayata bir de erkeklerin gözünden bakmamı sağlıyorlar.Aksi takdir de erkek arkadaşım gelip bir de benim açımdan bak dediğinde hemen su yüzüne çıkıp ne münasebet sen benim açımdan bak diye sıyrılabiliyorsun.Ama bunları söyleyen erkek dostunsa tepkin,yaklaşımın daha farklı oluyor.

Daha önceden inanırdım karşı cinsten dost olabileceğine. Liseden beri arkadaşım, sırdaşım vardı. Çok yakındık. ikimizde Ankara'da okuduk. Neredeyse hergün görüşürdük. Ne zamanki erkek arkadaşımla evleneceğimi duydu, bana asıl düşüncesini söyledi. Şok olmuştum. Ne kadar ağladığımı hatırlamıyorum bile. Bunu nasıl düşünebilir diye kendimi yiyip bitirmiştim.Ve asıl önemlisi nasıl güzel saklamıştı duygularını, çünkü en ufak bir şey sezmemiştim ben.Sonra bir daha görüşmedim

benim de şuanda çok yakın bi erkek arkadaşım var ve bu kişi eski sevgilimin de arkadaşı..bizi o tanıştırmıştı ve o zamandan beri çok yakınız..eski sevgilimle de aynı durumda.yani ikimizle de dost..arasıra aynı ortamda bulunnuyoruz ex aşkımla bu yüzden..ve bu durum ona ve bana çok acı veriyoo..çünkü biz severek ayrıldık..benim onun arkadaşına bu kadar yakın olamama katlanamıyo biliyorum:KK43: ben de katlanamıyorum...

bencede olur arkadaşlar yani bence cinsiyet çokönemli degil benimde bir sırdaşım ,bir arkadaşım erkek oda bende evliyiz ve her ikimizde karşılıklı herşeyi konuşabiliyoruz.

Dost olmak kadın yada erkek olsun zaten kolay değildir.Ama dost olunmuşsa bunun kıymetini bilmek çok önemli.Harcamamak lazım.Eğer erkek olan dostumuz dostluğun anlamını biliyorsa zarar vermez bu duyguya,bilmiyorsa zaten dost değildir.Ama olmuşsa eğer erkeklerde çok iyi dost olur bir kadına.Benim tek dostum bir erkek ve çok severim onu.Acılarını bile hissederim.Oda benimkileri hisseder.Ama evlenince gelde bunu karısına anlat.Mümkün değil anlatamazsın.Böylecede uzaklıklar mesafeler artar.Dostluğun tadını bulamazsınız.Tek sakıncasıda budur aslında.

X