Elektrikli Süpürgeler Dyson Şarjlı süpürge kullanan var mı?

Aahaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2013
24
0
Dyson V10 veya V11 kullanan varmı arkadaslar ?Aylardır araştırıyorum almak için fakat çevremde kullanan kimse olmadığı için net bir bilgi alamadım.İnternette yazanlarda hep ticari olduğu için emin olamıyorum.Deneyimleyen varsa paylaşır mı?acaba.Benim gibi belki birçok insanada yardımcı olup aydınlatmış olacak.Şimdiden çok teşekkür ediyorum...

kullanmadım ama eşimin kuzeninde var. dyson marka ama model bilmiyorum. memnunlar onlar. hatta kuzenin annesi de görmüş beğenmiş, kendine almak istiyordur.
yalnız robot süpürgeler çıktı şimdi, onlar övülüyor. eğer evinizde normal süpürge varsa yine manuel bi süpürge almaktansa robot süpürgeyi bi araştırın derim.

Şahsen hiç kullanmadım fakat çevremdeki insanlar Dyson’u öve öve bitiremiyorlar 🙃

Robot süpürgem var cok verimli bulmuyorum şahsen eski gırgırların şarjlı versiyonu gibi.
Cevabınız için tesekkur ederim sağolun 🙏

Uzun sürede v9 kullanıyorum. Çok memnunum. En kötü tarafı haznesinin ufak ve o hazneyi boşaltırken biraz zorlanmamdı, v10 da onları düzelttiler artık hazne daha büyük ve temizlemesi daha kolay diye biliyorum. Kablosuza alıştıktan sonra kablolu kullanmak eziyet. Sarj süresi de gayet iyi, tetiğe sürekli basmadığınız sürece (ki gerek yok) sıkıntı çekmezsiniz. Şimdiki fiyatları nedir tam bilmiyorum ama bence verilen paraya değer.

ben Fakir fanky pro aldım. fiyatı dysonun yarısı. işlevi dysonun %80 i

eski süpürgemin(phılıps triathlon) emiş gücüne yetişmez. ama fena da değil. haznesi 1 günlük. doluyor.

günlük temizliği fakirle, aylık temizliği philips ile yapıyorum.

Aldınız mı almadınız mı bilmiyorum ama ben yeni V10 aldım ve şunu söyleyebilirim ki harika bir cihaz ama tabi fiyatı da ona göre diğer markalardan daha yüksek.

Ben de cok merak ediyorum kullananların yorumunu, annem ihlasın aura maxı kullanıyor(suya cekiyor), suya ceken mi tercih etmek lazım kararsız kaldım. Dyson icin emiş gücünün cok yüksek olması tercih edilebilir ama bir süre sonra emiş gücünde düşüş oluyor mu acaba?

X