Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Cordelia Cordelia Elhan Elhan
16 mayıs menüm

Saat 9 da
2 kahve

10:30
Maydanoz taze nane 1 limonu kaynatım demleyip 2 kupa ondan içtim.

12:00
soğanlı zeytin yağlı mantar kavurması ve
Peynir
2 kupa çay

15:00 Ara
1 kahve
3 kayısı

18:30
Akşam yemeği
Somon balığı bezelye
Yanına domates biber kavurması
1 kahve

2 litre su

7 bin adım yürüyüş yaptım

Açlıktan midem ağrıyor 😒

16 Mayıs

Kahvaltı 10.30
Kapya biberli 2 yumurtalı omlet 20 Gr peynir domates salatalık 5 siyah zeytin 1 ince dilim çavdar ekmeği

Ara 13.00
10 fındık Gold kahve

Akşam 16.00
Fırında 2 kabak 1 kase yoğurt 1 dilim çavdar ekmeği

2.5 litre su
6 bin adım
25 dk egzersiz

Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia Elhan Elhan

Çelik takıda hiç kullanmadım bende bir Atasay küpe var onun mesela bakır oranı fazla 18 ayar veya altı olabilir. biryere giderken takıp akşam eve gelince çıkartıyorum kulaklarım şişip yara oluyor 🙄
Çelik takı denemenizi öneririm. Kullanıp denemek lazım. Alerjisi olup da çelik takı takabilen çok insan var. Genelde alerji bakır değişik metallerden falan oluyor zaten

16 Mayıs menüm

10 da
Kkdan biraz fazla peynir
8 yeşil zeytin
Ispanaklı yumurta bir tabak
Bol salata ,yarım dilim ekmek

Öğleden sonra
Bir avuç fıstık
Bir avuç çekirdek
3 Badem şekeri

Akşam
3 YK kıymalı makarna
Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84

Canlarım günaydın, çok zor bir gece geçirdik. Oğlum hasta değildi ama feryat figan ağladı ve anlamadık ne olduğunu 😢 tabi bu stres bana 4 tane lahana sarmasına bedel oldu. 🥴

Bir konuda fikrinizi almak isterim. Benim normalde bugün 4 yulaf poğaçası, 6-7 yk sebze yemeği ve 200 gram et/tavuk ve salata hakkım var. Akşam bir pikniğe katılacağım. Diyorum ki öğlen bir büyük kase salatalık, havuç yoğurtlusu ve 4 tane lahana sarması yiyeyim. Akşam da gönlümce ekmeksiz et/tavuk yiyeyim. Sizce dengelemiş olur muyum?
Çok geçmiş olsun canım

kızlar yaa regl öncesi ağrılarıma bacak ağrısı eklendi daha önce olmuyordu felaket bacak ağrısı yaşıyorum bikaç gündür. Ağrı kesicide almak istemiyorum niye böyle oldum sanki romatizma gibi :KK14: Mthn83 Mthn83 sende mi vardı bu bacak ağrısı son günlerde? regl ile mi alakalı mevsimsel mi çözemedim...
Benim belden aşağı komple ağrırdı, şimdi o ağrıyı nerdeyse hergün yaşıyorum 😏

X