Emziren anne regl olması

Kumsalsbry

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2024
2
0
26
Merhabalar oğlum 4 aylık emziriyorum ve mama takviyesi yapıyorum . Emzirdiğim halde 2 aydır yoğun ve uzun süren regl görüyorum. Bir ayda 2 kere bile oldu. Emziren anneler regl olmaz diyorlardı hormon testi yaptırdım ama sonuçlarını bekleyemeden benimle aynı şeyi yaşayan var mı diye merak ettim . Varsa yazar mısınız emziren annelerde regl oluyor mu ???

Merhabalar oğlum 4 aylık emziriyorum ve mama takviyesi yapıyorum . Emzirdiğim halde 2 aydır yoğun ve uzun süren regl görüyorum. Emziren anneler regl olmaz diyorlardı hormon testi yaptırdım ama sonuçlarını bekleyemeden benimle aynı şeyi yaşayan var mı diye merak ettim . Varsa yazar mısınız emziren annelerde regl oluyor mu ???
Emzirme koruyor diye bir durum söz konusu değilmiş kendimden öğrendim 😁 kırkım çıktıktan hemen sonra regli oldum bende 🥰

Merhabalar oğlum 4 aylık emziriyorum ve mama takviyesi yapıyorum . Emzirdiğim halde 2 aydır yoğun ve uzun süren regl görüyorum. Emziren anneler regl olmaz diyorlardı hormon testi yaptırdım ama sonuçlarını bekleyemeden benimle aynı şeyi yaşayan var mı diye merak ettim . Varsa yazar mısınız emziren annelerde regl oluyor mu ???

Tabiki oluyor. Bir sene emzirsen bir sene regl olmayacakmısın? Bazıları senelerce emziriyor.

Herkesin bünyesi farklı ilk aydan regl olan var. Ben 10 ay sonra olmuştum

X