Premature Bebekler Erken doğum yapanlar

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Bnm bebeğimde 34 haftalık doğdu ciğer sorunu yani solunum bide kanında enfeksiyon var dedi bugun artmıs dedi inş bişey olmaz sağlıkla alırım kucagıma:KK43: Allah ım hiç bir anneye evlat acısı vermesin cık zor hastalığına dayanamazken yokluğunu düşünemiyo:KK43: Allah dan diler ondan isterim tek inş bizim su enfeksiyonda gecer
Merhaba geçmiş olsun. Nasıl ilerledi süreciniz

Merhaba büyük kızım 35+3 günlük normal dogumla dünyaya geldi boynuna kordon dolanmıştı. İkizlerim 30 haftalık dünya geldi çoğul gebelik zorlu bir hamilelik dönemi geçirmiştim zaten birden suyum geldi bekletemediler çok şükür bir sıkıntımız yok 17 aylık olucaklar.
Büyümeyi yakaladılar mi?

Tekrar hamile kalmışsınız inşallah, bebeğimi 36 haftalık doğum yaptım 3 gün yaşadı, 1 aynolıyor bende hemen hamile kalmak istiyorum sizin gibi çekincelerim var

Tekrar hamile kalmışsınız inşallah, bebeğimi 36 haftalık doğum yaptım 3 gün yaşadı, 1 aynolıyor bende hemen hamile kalmak istiyorum sizin gibi çekincelerim var
merhaba başınız sağolsun doğum haftası iyi olmasına rağmen neden böyle üzücü bir olay oldu? çok üzüldüm

X