Örgü Eşim benimle ilgilenmiyor

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
Çünkü yani 19 evlilik yaşı değil diyeceğim şimdi. 19-25 şu an için büyük fark. 30-36 gibi değil yani. Evliliğin ne olduğunu çok anlayabildiğinizi düşünmüyorum. Olan olmuş, git konuş yani eşinle ne diyelim sakın ola çocuk yapma 6-7 sene.
Hamileyim bile... Yerinizde olsam önyargılı olmazdım çünkü hayat dersleri diye bir şey var.

Psikolojik diye düşündüm ilk başta tedavi görmesi için yardımcı olabilir diye düşündüm faydası olmadı onunda.

Hamileyim bile... Yerinizde olsam önyargılı olmazdım çünkü hayat dersleri diye bir şey var.
Hayat dersi yani yaşadıklarımız çoğumuzun akla hayale gelmeyecek şeyler belki de. Benim kaçış yolum evlenmek değil, kendi başıma yaşamaktı ve yaptım da. Hamileymişsin seni laf sözle üzmek istemiyorum inşallah hayatın düzene girer

Hayat dersi yani yaşadıklarımız çoğumuzun akla hayale gelmeyecek şeyler belki de. Benim kaçış yolum evlenmek değil, kendi başıma yaşamaktı ve yaptım da. Hamileymişsin seni laf sözle üzmek istemiyorum inşallah hayatın düzene girer
Ben kaçış yolu olarak seçmedim zaten.

Keşke bu hayat derslerinin varlığından daha önce haberdar olsaydınız. Ya da büyüklerinizle konuşsaydınız. Kimse size bu yaşta ancak okunur, evlenilmez demedi mi? 18 yaşında evlenip hemen hamile kalmak nedir ya. Allahım sen çoluğumuzdan çocuğumuzdan uzak eyle. 😢

Anladım evet öyle sorunum yok zaten. Her şeyiyle ilgileniyorum verdiğin kötü örnekleri de hiç yapmadım eminim. Kendisi dışarı çıkmaya bile yanaşmaz evde çok bunaldığımda artık 2 gün üstledikten sonra çıkarır. Maddi durumdan dersen öyle sıkıntı da yok olsa zaten üstlemem. İlk başlarda başlarda benimle ilgilenmediğine laf etmiyordum fakat artık yalnız uyumaya başladım evliliğin ilk 2. Gecesinde yatağa sabah 5te gelir oldu. Bilgisayar başında sürekli. Tek söylendiğim konu bu hamileyim şimdi de ilgi manyağı olmak hakkım değil mi? Şu durumda. Hamileliğin son zamanlarındayım nolur benimle uyusa sarılsa sevdiğini söylese ben mi hatalı oluyorum bunu isteyerek?

Peki o kendisinin farkında mi ?

Keşke bu hayat derslerinin varlığından daha önce haberdar olsaydınız. Ya da büyüklerinizle konuşsaydınız. Kimse size bu yaşta ancak okunur, evlenilmez demedi mi? 18 yaşında evlenip hemen hamile kalmak nedir ya. Allahım sen çoluğumuzdan çocuğumuzdan uzak eyle. 😢
Hem evliyim hem çocuk sahibi olucam hemde okuyorum zaten? 40 yaşındaki adamla evlenmişim gibi dizlerinizi dövmenize gerek bile yok iki aile olarak mutluyuz. Sadece her evlilik gibi benimde şu sıkıntım var ilgisizlik gördüm diye büyütmeye gerek yok ben ne yapmam gerekir diye yazıyorum zaten

X