fallop tüpleri alındıktan sonra tüp bebek deneyen var mı

melo3535

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2024
47
19
23
kızlar selam benimde fallop tüplerim ödemli olduğu ve ilaç geçmediği için doktor tüpler alınmadan normal gebelik de tüp bebek gebeliği de gerçekleşmiceğini söylemişti önce yumurta sayı ve kalitesi düşmesin diye yumurta toplama yapıldı 11 yumurtadan 3 tanesi 5.gün embriyosu donduruldu sonra şubatta tüplerimle birlikte 4 buçuk cmlik kistim alındı ameliyatla bi kaç ay rahim dinlendirme için bekledik geçen hafta 9 mayısta 2 tane biri 4aa biri 3aa embriyolarım çözülüp embriyo glue işlemiyle birlikte transfer yapıldı 19 mayısta kan vermemi söyledi hemşire ilk tüp bebek denememiz 18 mayısta regl tarihim görünüyor ya regl olursam diye endişeleniyorum dayanamayıp 2 kere idrar testi yaptım negatif çıktı herkes belirtilerden bahsetmiş bende ara ara kasık ağrısı girip çıkıyor yok gibi bişey yani belirtim normal midir sizce hiç belirti yaşamamam

İlaç kullanıyor musunuz? İlaç kullanırken genelde trasferiniz tutmasa bile regl olma şansı genelde olmuyor, ilaçlar bırakıldıktan sonra regl olunuyor.
Ama tüp kısmını maalesef ki bilmiyorum ama yorumlarda da denk geldim tüplerinin aldırıp da hamile kalan arkadaşlar var.
Hakkınızda hayırlısı olsun ve idrar testlerine güvenmeyin, benim de idrar testimde doğru düzgün pozitif göremedim ama kanda pozitif çıktı. Boşuna testler yüzünden stres olmayın.

İlaç kullanıyor musunuz? İlaç kullanırken genelde trasferiniz tutmasa bile regl olma şansı genelde olmuyor, ilaçlar bırakıldıktan sonra regl olunuyor.
Ama tüp kısmını maalesef ki bilmiyorum ama yorumlarda da denk geldim tüplerinin aldırıp da hamile kalan arkadaşlar var.
Hakkınızda hayırlısı olsun ve idrar testlerine güvenmeyin, benim de idrar testimde doğru düzgün pozitif göremedim ama kanda pozitif çıktı. Boşuna testler yüzünden stres olmayın.
Evet estrofem kullanıyorum sabah 2 akşam 2 prolutex iğne vuruluyorum sabah akşam günde 2 kez bi de folik asitle ecopirin içiyorum hakkımızda hayırlısı olsun bakalım 3 gün kaldı kana insan sabredemiyor gerçekten Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻

X