Fikrinize ihtiyacım var, lütfen

Merhaba arkadaşlar,

Benim 2 aylık bir ilişkim var. Butik sitede, yan binadaki arkadaş sevgilimi tanıyor. Kendisinin de erkek arkadaşı var. 2 gün öncesi gece kız arkadaşım aradı ve uyuyormusun dedi, evet dedim. Ne oldu diye sorduğumda merak ettim seni ondan aradım dedi. Kapattı. Sabah kendime geldiğimde aramış olduğu saate baktım, tam benim erkek arkadaşımın nöbette gittiği saatte aramış. Kendizi güvenlik görevlisi. Kız arkadasıma yazdım neden aramıştın diye ve aradım telefonu açmadı. Hala geri dönüş yapmadı. Erkek arkadaşım dün aradı. Buluşalım hafta sonu diye. Kafam çok karıştı cünkü kız arkadasımın aradığı an benim sevgilim tam benden çıkıp nöbette gittiği dakikalar ve daha öncr kız arkadaşım beni asla bu saate aramazdı. Şunu da bilmenizi isterim. Bundan hafta öncesi tanıştırmıştım ikizini.
Ben şimdi kime ne sormalıyım ne düşünmeliyim, nasıl davranmalıyım bilmiyorum. Sadece çok üzgünüm
Şüphe etmen doğal bence yani insanin aklına geliyor

Nasıl anlayacağım inanın bilmiyorum ki? Evet daha önce çok şey yaşadım, güzel günler beni bekliyor sandım ama çok garip bu olanlar ve ve huzursuzum.
Huzursuz olacak bir şey yok aldatılan evliler gibi dedektifcilik oynamanın hiç manasi gereği yok hayat zaten gözünüze sokar olanı biteni .....olaki yanılıyorsunuz yanlış imaj cizersiniz olaki tahmininiz doğru yol verirsiniz ....her durumda gözünüzü açık tutarken bunu zamana bırakın...insanlar bilir anlar hayat önüne serer ama genelde bilmiyordum anlamadım diye üç maymunu oynarlar çünkü en kolayı kendini kandırmak ....ha bu kız ve erkek arkadaşınız çok usta oyuncularsa bir süre size yalan söyler zamanijizi çalar duygularinizi incitir lerse onuda karma hallerder .. tabi sizin mutluluğunuz yada sarsılmaniz iki aylık bir sevgiliye onun davranislarina endeksliyse sadece tabiki bu hayatda mutlu olmanız güç orasını bilemiyorum

Huzursuz olacak bir şey yok aldatılan evliler gibi dedektifcilik oynamanın hiç manasi gereği yok hayat zaten gözünüze sokar olanı biteni .....olaki yanılıyorsunuz yanlış imaj cizersiniz olaki tahmininiz doğru yol verirsiniz ....her durumda gözünüzü açık tutarken bunu zamana bırakın...insanlar bilir anlar hayat önüne serer ama genelde bilmiyordum anlamadım diye üç maymunu oynarlar çünkü en kolayı kendini kandırmak ....ha bu kız ve erkek arkadaşınız çok usta oyuncularsa bir süre size yalan söyler zamanijizi çalar duygularinizi incitir lerse onuda karma hallerder .. tabi sizin mutluluğunuz yada sarsılmaniz iki aylık bir sevgiliye onun davranislarina endeksliyse sadece tabiki bu hayatda mutlu olmanız güç orasını bilemiyorum
Güzel yorumlarıniz için teşekkür ederim

X