Gebelik belirtisi mi

Nithan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2023
47
6
22
Kızlar 5 mayısta yumurtlama oldu 4-6-9-13 günler ilişki oldu regle 7 gün var dün ve bugun sersem gibi olmaya başladım aniden baş dönmesi gibi bir durum yaşıyorum elim ayağım titriyor ve hafif mide bulantısı yaşıyorum saglık ocagı a gittim ilçede oldugum için kan almıyorlarmış evde yapılan gebelik testinden yapıyorlarmış ama negatif çıktı vertigo vs yok bende hafif arada adet sancısı gibi giriyor bir de böyle bel agrısı oluyor onun dışında. Bir şey yok sizce belirti olabilir mi

Kızlar 5 mayısta yumurtlama oldu 4-6-9-13 günler ilişki oldu regle 7 gün var dün ve bugun sersem gibi olmaya başladım aniden baş dönmesi gibi bir durum yaşıyorum elim ayağım titriyor ve hafif mide bulantısı yaşıyorum saglık ocagı a gittim ilçede oldugum için kan almıyorlarmış evde yapılan gebelik testinden yapıyorlarmış ama negatif çıktı vertigo vs yok bende hafif arada adet sancısı gibi giriyor bir de böyle bel agrısı oluyor onun dışında. Bir şey yok sizce belirti olabilir mi
5mayıstaki yumurtlamanın sonucu simdi çıkmaz zaten. Beta yükselmeye başlamamıştır daha hamilelik varsa

Peki bu belirtilerin ihtimal oldugunu gösteririm mi yani her adet öncesi midem bulanıyordu ama hiç böyle halsiz sersem gibi olmamıştım

Bir de hafif adet sancısı gibi belirtiler normal mi yoksa yine tutmadı mı
Hiç belli olmaz adet sancısı gibi ağrılar belirti de olabilir adet öncesi standart ağrılar da olabilir. Tek başına yeterli değil gebelik belirtisi için. Ve bence bu kadar erken dönemde belirti de olmaz hamile kalmak istediğimiz için beynimiz genelde bize oyun oynayabiliyor. Kaç kere belirti yaşayıp testlerde negatif gördüm.. Çok kendinizi şartlamayın hiç belirtisi olmayıp hamile olduğunu öğrenen kadınlar belirti yaşayanlardan daha fazla :) hamilelik belirtisi için çok erken bir dönem hormonlarınız bşle yükselmeye başlamadan belirti görmek çok mümkün değil psikolojiktir.

Yani normalde gebelik istedigim için farklı belirtiler oluyordu ama ilk defa böyle bir durum yaşıyorum bakalım hayırlısı

Merhaba adetim 5 gün geçti,arada bir belime ve karnıma bir ağrı giriyor adet sancısı gibi ama kısa sürüyor ve sonra geçtiğinde sanki az önce hiç ağrım yokmuş gibi oluyor. Sol bacağıma birden bir ağrı giriyor ama geçince sanki az önce bacağı ağrıyan ben değilmişim gibi. Alt karnımda aniden bir batma oluyor sonra o da geçiyor. En başta çok sık idrara çıkıyordum geçti. Ama mide bulantım falan yok. Bir de adet öncesi çenemde bir tane falan sivilce çıkardı ama bu defa çenemi sivilce bastı boynumda bile çıktı.sizce bunlar belirti mi? Açıkçası test yapıp negatif sonuç almaktan kaçınıyorum ama o da kaçınılmaz biliyorum

X