Gelin Makyajı gelim makyajı için öneri

sahil2185

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2009
977
13
39
Makyaj önerilerinizi istiyorum bana far yakışmıyor yani hem ben yakıştırmıyorum hemde nişanlımda yakıştırmıyor düğünde gözlerime sadece rimel ve eyeliner sürdürsem olmazmı

buradaki fotoğraftada görüldüğü gibi bana makyaj yakışmıyor:KK43:

Eklentiler

• $070720121268.jpg
    $070720121268.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 144
pastel renklerde far yakışır bence. ben de çok renkli makyaj yaptırmıcam düğünde, kalitesiz duruyor zaten. makyaj belli belirsiz olmalı güzelliği öne çıkarmalı diye düşünüyorum. sen de pastel tonda far, takma kirpik, bol rimel, eyeliner kullanarak gözlerini öne çıkar, ben öyle yapıcam canım

pastel renklerde far yakışır bence. ben de çok renkli makyaj yaptırmıcam düğünde, kalitesiz duruyor zaten. makyaj belli belirsiz olmalı güzelliği öne çıkarmalı diye düşünüyorum. sen de pastel tonda far, takma kirpik, bol rimel, eyeliner kullanarak gözlerini öne çıkar, ben öyle yapıcam canım

bence pastel tonda far, takma kirpik, bol rimel ve eyeliner ile gözlerin eminim çok güzel görüncektir, ben kendi düğün makyajımda da bunları kullanıcam. renkli far çok kalitesiz duruyor gelinlikle. belli belirsiz makyaj ile güzelliğimizi öne çıkarmalıyız canım, inş her şey istediğin gibi olur:KK16:

canım çok güzel gözlerin var maşallah...doğal tonlarda bir far sürmen yeterli olur bence ama diğer arkadaşın dediği gibi eyeliner ve bolca rimelle şahane gözlerin olur ve gerçekten dikkat çeker dudaklarına da güzel bir ruj sürersin oldu bitti :KK24:

tavsiyeler için tşk ederim canım mesela pastel ne renk kullanmalıyım
farlar gözümü kızartıyor hemen kanlanıyor gözlerim:44:
ben bunu okumadan yazmışım :) eğer toz far kullanıyorsan da kızarıyorsa krem far kullanmayı deneyebilirsin tabi altında sağlam bir baz uygulayarak yoksa göz kapaklarının çizgisinde toplanıyor ya da toz farları uygularken aplikatörü yani far fırçasını hafif nemlendirip kullanırsın...istersen düğünden önce bir deneme yap ona göre karar ver:21:

Canım begendıgın sade bır makyajı gotur kuaforune yapsın, şöyle sade bır makyajın yakışmaacagı bır gelın olamaz :)

$2012-gelin-saç-ve-makyaj-modelleri-4.jpg $2012-gelin-saç-ve-makyaj-modelleri-13.jpg $gelin_makyaji1.jpg

X