Günlük Kullanmaya Koku Önerileri 2020

Tabıkı ayırt edebılır😍 jasmin noiri sevemedım ben tarzıma uygun gelmedı hiç
Noa pudra lı parfum efsanesı🌺 flora ruj kokusunu hatrlatıyor bana cok sıkarsan bayıyo ama cok sıcak guzel bı koku

Mila86 Mila86 performansini pek beğenmemiş gucci floranin.

Jasmin Noir sevilmez mi ya :skandal: fiyati yuzunden sıkmaya kıyamıyorum. Gerci ilk cok yakin bir arkadasimin şisesinden sıktım ve begenmemiştim. Sonra tekrar şans verdim ve bayildim. Suan kesinlikle gözdem jasmin noir. Oy o benim bebikim bebikim :KK68: aman tabi kimse sevmesin bu sayede 2 tane kokusunu sonradan begenmeyip ucuza elden cikartmak isteyen 2 farkli saticidan temin ettim :) tam 1'er sene arayla. Her zaman boyle sans yakalayamiyorum surekli takip ediyorum ucuza bulunca yine stoklicam 2. El ürün satan uygulamadan

CH 212 Sexy'den bahsediyor olabilir misiniz eger buysa sevdigim ama uzun süre kullanamıyorum aşiri bayiyo beni. Başkasında kokladigimda helede yakismissa cok hosuma gidiyor ama bana gitmiyo malesef cok denedik ama olmadi. Anlasmali ayrildik :KK53:
[/QUOTE
CH 212 Sexy'den bahsediyor olabilir misiniz eger buysa sevdigim ama uzun süre kullanamıyorum aşiri bayiyo beni. Başkasında kokladigimda helede yakismissa cok hosuma gidiyor ama bana gitmiyo malesef cok denedik ama olmadi. Anlasmali ayrildik :KK53:
Evet o parfüm :)

Mila86 Mila86 performansini pek beğenmemiş gucci floranin.

Jasmin Noir sevilmez mi ya :skandal: fiyati yuzunden sıkmaya kıyamıyorum. Gerci ilk cok yakin bir arkadasimin şisesinden sıktım ve begenmemiştim. Sonra tekrar şans verdim ve bayildim. Suan kesinlikle gözdem jasmin noir. Oy o benim bebikim bebikim :KK68: aman tabi kimse sevmesin bu sayede 2 tane kokusunu sonradan begenmeyip ucuza elden cikartmak isteyen 2 farkli saticidan temin ettim :) tam 1'er sene arayla. Her zaman boyle sans yakalayamiyorum surekli takip ediyorum ucuza bulunca yine stoklicam 2. El ürün satan uygulamadan
Ahahah vok ıyı olmus. Bende fiori yi hedıye olarak alan bırınden aldım 3 te bır fıyatına bende ona kıyamıyorum yarılamadım bıle sıkamıyorum 🤣 gunluk kullanım ıcın muscent dolum parfum kullanıyorum napalım her parfumun orjınalını alırsam batarım😂 hele şu attıgım parfumume geberıyorum😍😍

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    133,9 KB · Görüntüleme: 57
Ahahah vok ıyı olmus. Bende fiori yi hedıye olarak alan bırınden aldım 3 te bır fıyatına bende ona kıyamıyorum yarılamadım bıle sıkamıyorum 🤣 gunluk kullanım ıcın muscent dolum parfum kullanıyorum napalım her parfumun orjınalını alırsam batarım😂 hele şu attıgım parfumume geberıyorum😍😍

Nasil kokusu var diye sormadan edemicem :) gerci sisesi biraz belli ediyor dikkat ceken bir parfum olduğunu ama :)

Nasil kokusu var diye sormadan edemicem :) gerci sisesi biraz belli ediyor dikkat ceken bir parfum olduğunu ama :)
Şekerli bi koku canım birazcık şeye benzıyor ywes rocher da quelgues notes d amor dıye bır parfum var. Cook az andırıyor onu ama daha seksi daha dıkkat cekıcısi ☺️

avon kosusu önereceğim little black dress

Babam ben kokulara yavas yavaş merak sarmaya basladigimi ogrendiginde çalışgi yerde katalog satisi yapan bir is arkadasindan almis ve bana supriz yapmıştı :) o zamanlar asiri popülerdi avon sadece katalogtan getirtebiliyodun ürünleri. Bak anılarim aklima geldi :). Ama sonrasinda koku algim mi degisti parfumun icerigini mi degistirdiler bilmiyorum o ilk kullandigim sisedeki gibi gelmedi bana kokusu koleksiyonumdan cikardim :KK43:

Neredeyse 2 yıldır Tommy Girl yaz kokum çok hafif fresh temiz bir kokusu var. Ama bu parfümün şöyle bir özelliğini keşfettim kokuyu alan ya çok beğeniyor yada çok nefret ediyor

Neredeyse 2 yıldır Tommy Girl yaz kokum çok hafif fresh temiz bir kokusu var. Ama bu parfümün şöyle bir özelliğini keşfettim kokuyu alan ya çok beğeniyor yada çok nefret ediyor

Benzedigi bilindik bir parfüm var mi?

Zara femme’yi çok severim uygun fiyatlı olarak ama vazgeçilmezlerimden biri Calvin Clein Euphoria ve Giorgi Armani Code Femme

Merhabalar bende givency ange ou demon gri olanını kullanıyordum ve tenime çok yakıştığını bildiğim için vazgeçilmezim olmuştu bildiğiniz üzere parfüm fiyatları aldı başını bana tavsiye edebileceğiniz alternatif bir parfüm varmıdır

X